• 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 101
Нека намерим най-тънките цени.
fore - майстор
пет авг 03, 2018 11:37 pmjekasus написа:
fore написа:
Бе аз марките много не ги познавам
Позна марката, която не споменах, но и нямаш и този инструмент на снимките, за който се чудя да дам пари.
Ако имаш, ще ми интересно мнение за този тип инструменти...

А за профи инструменти срещу Парксайд и подобни ще се сдържа заради Virtex(че не дава тия спорове тук :-D ) - и от лайно става дъвка, и от дъвка става лайно...
Не можах да ти разбера коментара и въпроса добре колега, ако изобщо е към мене ?! Много неопределено нещо. :?
jekasus - майстор
Форе, ползвал ли си подобен инструмент?

Прикачен файл

P 1.png
Virtex - майстор
пет авг 03, 2018 6:49 pmfore написа:
Имам ги, но са пълен ташак
Защото ? Не режат/не работят както трябва, кофти материал, кофти изработка ?
Иначе разни kW и други неща не им е много мястото в темата, освен ако разбира се не се споменава защо :)


jekasus направете си отделна тема за марките, последния път като разделих оттук офтопика стана епично и не мисля да го правя отново в скоро време :-D
fore - майстор
jekasus тия заголвачки не ми стоят сериозно изобщо. Като ги гледам така не разполагат с лостова система. Трябва сам да захапеш кабела и да дърпаш. Пише че заголвали и коаксиали. Интересно и трудно и за лостовите дори.

Ами освен да купиш-пробваш и при необходимост да върнеш.


Virtex
тези на снимката по долу са от баща ми от Чехия. Що кабели са избелили не помня вече.

Изображение

Лидлският опит за заголвачки ..... Ами при опит да обеля мостов кабел от 1,5 и 2,5 понякога бели бялата, понякога и цветната отдолу изолация, а понякога не бели нито едната. :) Абе на ролетка е беленето.......
Ако искаш пробвай ти да обелиш с тях 10 квадрата кабел и сподели. :wink:

Само ще ти кажа че и тия от снимката се затрудняват.

За кербоването и там е нещо си.
plamen6703 - майстор
За почти всички манипулации се иска човек да има ръка за такива работи, а за да има ръка се иска да е работил дадена работа и както се казва в резултат на многократните повторения да е придобил съответните навици и умения :wink: Като не си си създал навици и умения да зачистваш кабели, какъвто и инструмент да хванеш, все няма да я бъде работата! Както се казва в такива случаи "на крива ракета, космоса е крив" Лидълският инструмент до момента не съм го виждал да се продава в Лидъл, но може да го е имало. Имам намерение да си купя два броя такива и съм сигурен, че ще вършат работа, защото имам един на сходен принцип, ползва се често, но му е време да се смени, защото няма нищо вечно! :partyman:
Последна промяна от plamen6703 на съб авг 04, 2018 4:43 pm, променено общо 1 път.
zz_stefanov - майстор
съб авг 04, 2018 4:08 pmfore написа:
jekasus тия заголвачки не ми стоят сериозно изобщо. Като ги гледам така не разполагат с лостова система. Трябва сам да захапеш кабела и да дърпаш. Пише че заголвали и коаксиали. Интересно и трудно и за лостовите дори.

Ами освен да купиш-пробваш и при необходимост да върнеш.


Virtex
тези на снимката по долу са от баща ми от Чехия. Що кабели са избелили не помня вече.

Изображение

Лидлският опит за заголвачки ..... Ами при опит да обеля мостов кабел от 1,5 и 2,5 понякога бели бялата, понякога и цветната отдолу изолация, а понякога не бели нито едната. :) Абе на ролетка е беленето.......
Ако искаш пробвай ти да обелиш с тях 10 квадрата кабел и сподели. :wink:

Само ще ти кажа че и тия от снимката се затрудняват.

За кербоването и там е нещо си.
че те и кабелите са различни. Има такива на които няма начин да разделиш цветната изолация от бялата. Как няма заголвачките да се държат по различен начин.
fore - майстор
съб авг 04, 2018 4:31 pmplamen6703 написа:
За почти всички манипулации се иска човек да има ръка за такива работи, а за да има ръка се иска да е работил дадена работа и както се казва в резултат на многократните повторения да е придобил съответните навици и умения :wink: Като не си си създал навици и умения да зачистваш кабели, какъвто и инструмент да хванеш, все няма да я бъде работата! Както се казва в такива случаи "на крива ракета, космоса е крив" Лидълският инструмент до момента не съм го виждал да се продава в Лидъл, но може да го е имало. Имам намерение да си купя два броя такива и съм сигурен, че ще вършат работа, защото имам един на сходен принцип, ползва се често, но му е време да се смени, защото няма нищо вечно! :partyman:
Баце повярвай опита ми е завиден ! :cool: Нещо като Терминатор на тия неща с заголването и на кабели и на мадами........ :)
plamen6703 - майстор
Чувал ли си приказката "Когато умре циганката където те хвали, надуй собствения си рог" и твоята работа същата :cool:
Има и покрай мен такива момчурляци като теб, които говорят така сякаш са живели сто години :-D Младост, какво да ви прави човек, освен да ви изгори вратовете като му прилегнете на сгода :-D ! :partyman:
tsenkov - специалист
Лично мнение. Не ги купувай, не стават за нищо.
tsenkov - специалист
Прикачен файл:
IMG_20170217_090452.jpg
IMG_20170217_090452.jpg (97.89 KиБ) Видяна 1658 пъти
Това ползвам и съм много доволен.
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 101

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 5" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: