• 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 101
Нека намерим най-тънките цени.
volf - специалист
Флакона за зареждане на газ. поялник е ротенбергер.
cholev - майстор
EDI написа:
Газов поялник вероятно :lol:
Пистолет за топло лепене, но поощряващо
мн. добър 5:
http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... 20150%20A1
dundi - специалист
Само сервиза е на Ротенбергер, производството е на друга фирма. Аз също бях помислил така за газовия поялник :-)
ESPACE - майстор
Имам два Книпекса, един Rotenberger и три бройки на Парксайд. Единия ми Книпекс е с по стърчащ бутон, самонагаждащи се водят и често ми се случва на по тесни места да пречи. Едното Парксайдче си го ползвам ежедневно вече две години, къде по предназначение, къде не. Мога съвсем честно да заявя че нищо им няма на гаргичките и не ми се е случвало да изтърват никога. За 5лв. са си идеални. Та моля специалистите, които ги окачествяват само с оглед да не вкарват в заблуда питащите.
пишман_майстор - майстор
Когато натоварването е слабо до нормално и в момента на натиск , да са максимално притворени челюстите, няма изтърве ( малък ход ) . И ако се ползват с мярка и разумно, ще изкарат докато се разлуфтят . При мен обаче се налага да ги отварям доста, щот детайла поддава и ако ги отворя на " размер" не мога да стисна достатъчно скобата . И оттам за мен за шитня . Ползвал съм подобни , затова си заставам зад думите . Мога да преценя достатъчно дали даден инструмент си заслужава или не. Имам гарги , но са на друг принцип ( с канали ) , такива си търсете , не става въпрос за 5-те лв , понякога радостта от евтината покупка трае три дни , а огорчението- докрай. Ако тези бяха такива , щеше да е супер ( с канали ) .
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
:-D Простата лозарска ножица се х'счупи. Има ли гаранция?
iliya_i - майстор
n_a написа:
:-D Простата лозарска ножица се х'счупи. Има ли гаранция?
Ще разбереш при следващото посещение в магазина :wink:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
iliya_i написа:
n_a написа:
:-D Простата лозарска ножица се х'счупи. Има ли гаранция?
Ще разбереш при следващото посещение в магазина :wink:
:lol: :lol:
silent1 - напреднал
Хладилната им чанта става :) пък и колко му е за 89 лв...? Доволен съм. Хем в контакта на село понеже на ходя с месеци а и хладилника не работи и престоявам 3-4 дни и ще го ползвам колкото да не се разваля храната и пак в колата в градо.

Горещо го препоръчвам за разлика от измислените хладилници с малък обем и с цени 400-700 лв без възможност в ел.мрежата :razz:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
iliya_i написа:
n_a написа:
:-D Простата лозарска ножица се х'счупи. Има ли гаранция?
Ще разбереш при следващото посещение в магазина :wink:
Има гаранция. Разхлабило се било болтчето, но предпочетох да си върна парите. Не ми трябва на нивата да правя текущи ремонти. Засега най-ползвам жълтата инджектоплякторската, за клони до 2см. Реже си и пее.
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 101

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 5" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: