• 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 101
Нека намерим най-тънките цени.
fore - майстор
ср юни 20, 2018 8:05 pmThe master написа:
пет юни 15, 2018 11:51 amfore написа:
Чолка, тук в София както ти казах съм вземал салам и други хранителни продукти от бившата ЕНА и сегашна СБА. За прованса и в момента в селото ми се поръчва предварително хляба за следващият ден както ти каза. Така че няма промяна.

Флексовете ги колекционирам. Но първият от Лидл Де си го харесвам и той е най истински. Мисля че с влошаване на качеството с всеки следващ няма да купя четвърти.А и не ми е нужен.

Аз не съм фантаст ! Вие сте силните в този жанр.
За историческата област в Югоизточна Франция, намираща се край Средиземно море, между Ронската низина и Италия не знам може и сега да са на купони. Който е произвел качествено яде екопродукти, които не е произвел яде .... това което му дадат. :goodman:
Вероятно стара гарга с нов фейс.........

Който произвежда в историческата ЮФ до СМ и Лотарингия му еб...ават майката, а останалите дето не произвеждат ходят до LA за 8 бона полета и си купуват от пиле мляко брато !

А смени плочата.......по темата.

ПП
ти разбра ли коя е "първа скорост на флекса"...... :lol:
cholev - майстор
Видях в тубата, че новата версия на флекса е с регулируеми обороти, та ясно какво имаш под термина 1-ва скорост. Не е много коректно, но може и така да се каже. Най точно- положение 1 на регулатора на скорост. В случая имаме плавно регулиране на оборотите и за 1-ва скорост уеко неточно е да се говори
g3org1 - напреднал
Става ли https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=12481 за заточване на кухненски ножове и брадвички или не?
Andri01 - майстор
Въпрос: мога ли да върна в Лидл машина / зеге / ,но без картонената кутия? Внука и видя сметката първия ден още :(.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет юни 21, 2018 12:43 pmAndri01 написа:
Въпрос: мога ли да върна в Лидл машина / зеге / ,но без картонената кутия? Внука и видя сметката първия ден още :(.
Пробвай
agj - майстор
След като става въпрос за машини,...някой нещо може ли да сподели за машината за еспресо която ще пускат събота?
cholev - майстор
В неделя ще си я купя кафеварката (-10% от четвъртък) и ще кажа. Сега съм с капсулите на нестле и понеже пия 5кафета на ден, а 1 капсула излиза между 0,65-0,87лв на кафе теглим една дълга на марковите кафета, които не са нищо особенно и минавам на лаваца за 6лв 250грама с любителски силвъркрест по 16ст кафето
agj - майстор
чет юни 21, 2018 11:03 pmcholev написа:
В неделя ще си я купя кафеварката (-10% от четвъртък) и ще кажа.
Чолеф... мен кафеварката https://www.lidl.bg/catalog3media/bg/ar ... 002_04.jpg не ме интересува!Такава съм ползвал преди много години ...,освен това такива кафеварки ги има ,под път и над път!!И не от четвъртък а от понеделник! :) Търся мнение за кафе машината?
cholev - майстор
Е па аз за какво говоря. За кафемашината. (силвъркрест) Викаш не може да и се каже кафеварка. :-D Синоним бе :lol:
Така - да обясня за четвъртъка. Кой пазарувал този четвъртък за над 25кинта му дават талонче за 10% отстъпка, която може да ползва само тази неделя. Затова и смятам да си я купя кафемашината в неделя за да спестя за една бутилка 'Руски Стандарт', който пък го има от понеделник :)
Долче густото става резерва. Събота неделя заедно с жената по кутия (10.47лв). Или в месеца 80кинта за кафе в къщи само-Не съм милионер

https://www.youtube.com/watch?v=deyK-0l3Af0
brick - специалист
пет юни 22, 2018 8:11 amcholev написа:
Така - да обясня за четвъртъка. Кой пазарувал този четвъртък за над 25кинта му дават талонче за 10% отстъпка, която може да ползва само тази неделя. Затова и смятам да си я купя кафемашината в неделя за да спестя за една бутилка 'Руски Стандарт', който пък го има от понеделник :)
Зачудих се що не са ми дали талонче вчера... погледнах брошурата - давали са в сряда, не в четвъртък.
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 101

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 5" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: