• 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 101
Нека намерим най-тънките цени.
hricava - специалист
zz_stefanov написа:
Три прегледах и към всичките имам забележки. Интересното че не бяха еднакви. По цена да, примамлив е, но не го препоръчвам. Под 20 лева за такива ключове, се са калпави. Е то най добре алигатор или кобра на книпекс, но са 50-60 лева за малките :)
Нее, тук не споря за това. Идеята е да видим на къде отиват нещата. Ползвам точно този тип може би 4-5 години. В началото бяха доста добре. Напоследък съм съгласен с написаното.
kozl - майстор
zz_stefanov написа:
Е то най добре алигатор или кобра на книпекс, но са 50-60 лева за малките :)
Имам Книпекс и Ротенбергер. Скоро си купих и реплика на книпекса от Топмастер на 1/2 цена, но още нямам впечатление за здравина.
DundyTheCroc - майстор
Интересно, гаргите ги имам от предишна промоция и съм ги напъвал яко при ВиК ремонти, проблеми никакви, може да са сменили дизайна нещо.
cholev - майстор
DundyTheCroc написа:
Интересно, гаргите ги имам от предишна промоция и съм ги напъвал яко при ВиК ремонти, проблеми никакви, може да са сменили дизайна нещо.
Абе сменили-човека нали каза "кат ги гледам ми се струва, че не стават". Дето се вика- всичко е в главите ни.
И аз имам такива, ползвам ги, но не съм ги заглеждал. Не е инструмент на който да обръщам прекалено внимание.
60лв за клещи. Ами сабята от тази седмица е 85лв. Баси клещите.
Chefo77 - майстор
Чолев, те тея, където дават 60 лева за клещи, ако им трябва сабя колкото им трябват клещите, хич няма да се заинтересуват от тази за 85 :wink:
Virtex - майстор
Той и чолев дава пари за скъпи работи като му хареса (иначе щеше да си кара с ХМ-а), но да "защитава" лидл за него си е спорт вече и няма друга опция :)
cholev - майстор
Написах, че не ми е интересен инструмента, а не че е върха.
Доказателство :)
Прибрах се днес и си викам: чакай да видя тез' гарги- що да видя. Ами те въобще не били лидъски а некакви Rico professional. Каква е тази фирма не знам и не ме интересува, което доказва че този инструмент ми е безинтересен и 5лв са ОК.
Даже оня ден ги ползвах да възтановявам тръбопровода в двора към работилница, беседка. Всяка година пп тръбата с алуминиева вложка дава на 2 места фира през зимата. Все се заканвам да подменя с пп без вложка и все отлагам.
И форума е направи сам: демек гледаме за обща употреба цена/ качество, аa ко сме маниаци може и клещи от 60лв. За професионалисти Rico professional :-D
kozl - майстор
RIKO е турско и аз съм доволен от техните инструменти. Напоследък не виждам да зареждат такива. Имам клещи, имам отвертки, тресчотки, вложки.
Гаргите много ги ползвах преди да се сдобия с Книпекса и Ротенберга. Стоманата на Рикото е по-мека, но пред гаргите на Парксайда са мноо по-добри.
cholev - майстор
Епа нави ме- нема да ги хвърлям и да купувам парксайдски. :-D
Чета тайвански обаче http://www.ricotools.com
zz_stefanov - майстор
cholev написа:
DundyTheCroc написа:
Интересно, гаргите ги имам от предишна промоция и съм ги напъвал яко при ВиК ремонти, проблеми никакви, може да са сменили дизайна нещо.
Абе сменили-човека нали каза "кат ги гледам ми се струва, че не стават". Дето се вика- всичко е в главите ни.
И аз имам такива, ползвам ги, но не съм ги заглеждал. Не е инструмент на който да обръщам прекалено внимание.
60лв за клещи. Ами сабята от тази седмица е 85лв. Баси клещите.
Аз пък исках да ви кажа, че са опасни. На тия фабрично им е замазана вълнообразната рейка. Там се концентрира цялото усилие.
Изтървал ми е такъв и без малко не си смазах пръстите и не съм само аз.
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 101

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 5" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: