• 1
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 101
Нека намерим най-тънките цени.
jekasus - майстор
Chefo77 написа:
представям как се навиват рапиди за картон с покъртителните 1600 оборота
Нормално, но по-бавно от тези, които са само за гипсокартон.
Chefo77 - майстор
пон авг 20, 2018 7:15 amfbr написа:
Нещо не си в час.
Leerlaufdrehzahl: 0-400 U/min (1. Gang) / 0-1600 U/min (2. Gang)
Напротив, в час съм. Я погледни колко съм писал за обороти.
fbr - майстор
Останах с впечатлението, че ти се вижда висока тази скорост.
jekasus - майстор
fbr написа:
че ти се вижда висока тази скорост.
4000-6000 е за винтоверти за гипскартон.
За домашно или минимални работи не се изисква това.
Chefo77 - майстор
пон авг 20, 2018 8:50 pmfbr написа:
Останах с впечатлението, че ти се вижда висока тази скорост.
Ич биля :)
kuger - майстор
нед авг 19, 2018 10:26 pmjekasus написа:
Те и такова имат - https://www.lidl.de/de/parkside-hybrid- ... a1/p254241
Аз имам такова, колега от форума беше така добър да ми го закупи от Румънещи. С мижавата си батерия развива болтовете на джантите, нищо че са дозатегнати с кръстат ключ. За стягането не му се доверявам и проверявам с кръстатия.
Като дъртак със ставни проблеми ми върши добра работа при смяна на гуми.
Още не съм го ползвал на кабел, нито като импакт. Струва ми се, ще къса винтовете, няма реглаж на въртящия момент.
Още нещо, ако се ползва с битове от гедоре е добре да се свали пружинния пръстен, зачеканява бита, много трудно се сваля.
cholev - майстор
Въпросния винтоверт на жица, не разбрах, защо го сравнявате с такъв, специализиран за гипсокартон.
0-400 0-1600 са си ок за винтоверт.
За гипсокартон си има специализирана версия
https://www.youtube.com/watch?v=LBDFEMV9124
jekasus - майстор
cholev написа:
За гипсокартон си има специализирана версия
Половината винтове не са завити, както трябва при лента, което е болка за всички такива профи инструменти(то не навива само по себе се, натискането със ръка също важи).
При стандартното се издъни - няма магнит за винтове...
cat - специалист
Тц тц тц то да не попита човек , глей кви страсти се разгоряли . Инструменти на батерия освен една акумулаторна отвертка не вземам по слаби са а и батерията е скъп консуматив , ако няма ток си имам агрегат . Винтоверт нямам то не че ми е притрябвал ама мислех да си заприходя един но неможах да ги сваря .
fore - майстор
Екстра са инструментите на батерия. Който е майстор не може без тях !


kuger написа:
нед авг 19, 2018 10:26 pmjekasus написа:
Те и такова имат - https://www.lidl.de/de/parkside-hybrid- ... a1/p254241
Аз имам такова, колега от форума беше така добър да ми го закупи от Румънещи. С мижавата си батерия развива болтовете на джантите, нищо че са дозатегнати с кръстат ключ. За стягането не му се доверявам и проверявам с кръстатия.
Като дъртак със ставни проблеми ми върши добра работа при смяна на гуми.
Още не съм го ползвал на кабел, нито като импакт. Струва ми се, ще къса винтовете, няма реглаж на въртящия момент.
Още нещо, ако се ползва с битове от гедоре е добре да се свали пружинния пръстен, зачеканява бита, много трудно се сваля.
Много ми е интересно как 18 волтовият Импакт е до 180 Нютона, а този Гайковерт на 12 вола батерия развива до 300 Нютона.

Брато имаше проблем на Аудито с лостчето на ръчната при апарата на лявото колело и мине - немине то блокираше. Когато е загряла задната алуминка и компресора не може да го изчука. Само бой по кръстатият с краката. Накрая избих лоста от шлица и го освободих от жилото. Полирах го от ръждата и сега спря да задира в гуменият маншет.

Та тоя гайковерт на батерия ще чука ли затегнати болтове с кръстатия до откат на алуминка ? Малко ме съмнява лично мене.
  • 1
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 101

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 5" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: