• 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 101
Нека намерим най-тънките цени.
plamen6703 - майстор
Няма нищо инверторно в този "електрожен" :wink: ! :partyman:
silent - майстор
съб юни 16, 2018 11:58 amddenkov написа:
Инверторния електрожен не е ли много слаб? В магазина на Борово имаше още бройки.
100A ако са истински за домашна работа въобще не са малко и са напълно достатъчни.
В къщи едва ли на някой му се налага да работи с електроди над 2,5мм и с железа с дебелина над 4-5мм...
Не знам какво е качеството на въпросния електрожен но ако е прилично направен е напълно достатъчен за у дома още повече че цената му не е лоша.
kozl - майстор
съб юни 16, 2018 12:10 pmplamen6703 написа:
Няма нищо инверторно в този "електрожен" :wink: ! :partyman:
В този няма, но в Лидл Борово има повече от "този" и няколко от предишните, т.е. има и от двата вида :wink:
plamen6703 - майстор
Нещо такова ли трябва да изглежда https://bazar.bg/obiava-20919271/invert ... l-dostavka няма да си купя, но поне да знам, че Лидъл предлага и инверторни "електрожени" :)
ddenkov - специалист
съб юни 16, 2018 2:25 pmsilent написа:
съб юни 16, 2018 11:58 amddenkov написа:
Инверторния електрожен не е ли много слаб? В магазина на Борово имаше още бройки.
100A ако са истински за домашна работа въобще не са малко и са напълно достатъчни.
В къщи едва ли на някой му се налага да работи с електроди над 2,5мм и с железа с дебелина над 4-5мм...
Не знам какво е качеството на въпросния електрожен но ако е прилично направен е напълно достатъчен за у дома още повече че цената му не е лоша.
Инверторния е 80 А макс. Аз затова питам дали не е слаб. Нямам никакъв опит със заварките но ще се уча.
agj - майстор
За тоя инверторен електрожен е писано многократно!80-те Ампера са на границата за работа с електроди 2-2,5мм.,и при работа с такива електроди,електрожена винаги ще е на максимално натоварване ,което изобщо не е добре!Освен това цената е доста висока за такъв електрожен.На подобна цена може да се купи двойно по мощен.
jekasus - майстор
agj написа:
На подобна цена може да се купи двойно по мощен.
Спор за профи инструменти и лидъл инструменти не се допуска...
Но сравнение близка цена-качество смятам трябва да има.
В Базара колко - 220лв? От Лидъла не знам колко.
Твоя по-добър вариант?
lov - майстор
Кат станат у Лидъла по толкоз ша взема и аз да си купя една тенекеджийка пък нека заварява само с до 2,5мм електроди. :lol:

Прикачен файл

IMG_20180311_113510_1.jpg
IMG_20180311_113510_1.jpg (113.59 KиБ) Видяна 2810 пъти
agj - майстор
съб юни 16, 2018 7:29 pmjekasus написа:
agj написа:
На подобна цена може да се купи двойно по мощен.
Спор за профи инструменти и лидъл инструменти не се допуска...
Но сравнение близка цена-качество смятам трябва да има.
С никого не споря.Просто казвам че електрожена е скъп за тази мощност,нито знам какво му е качеството, нито пък как заварява.Сравнение правя единствено по ценови клас и възможности на машината.
jekasus написа:
В Базара колко - 220лв? От Лидъла не знам колко.
В Базара и на Пазара електрожените дори и не ги поглеждам! :lol:
jekasus написа:
Твоя по-добър вариант?
Прегледайте сайтовете на Арго Маркет и АИГ заваряване и в рамките но 200-250 лв. ще намерите по добър вариант!
jekasus - майстор
lov написа:
Кат станат у Лидъла по толкоз ша взема
Аз пипнах един сладур за 10 пъти по-скъп в цената и така му се радвах... :-D
Реално не съм запознат с тая техника, пипал съм само добри играчки, но искам да знам и за евтини такива, ако има. Да режа с електрод дебело желязо, си имам неубиваем соц., частно правен електрожен...
  • 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 101

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 5" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: