• 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 101
Нека намерим най-тънките цени.
Virtex - майстор
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед авг 12, 2018 9:22 amVirtex написа:
Някои да е виждал акумулаторният ръчен вибро шлайф PAHS 12 B2 някъде ?
Преди час на Малашевския битак. 50лв. Малко ползван
Virtex - майстор
Малко вероятно, но добър опит :)

Да уточня тогава - дали го има из някои магазин.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед авг 12, 2018 9:59 amVirtex написа:
Малко вероятно, но добър опит :)

Да уточня тогава - дали го има из някои магазин.
Ха-ха-ха, синът ми се обади да ме пита дали си заслужава да го вземе, тъй-че си е съвсем вероятно. Майтапи. Това е то да си на точното място навреме.
В моя Лидл снощи не видях такова нещо
ddenkov - специалист
нед авг 12, 2018 9:22 amVirtex написа:
Някои да е виждал акумулаторният ръчен вибро шлайф PAHS 12 B2 някъде ?
До колкото видях това не се е продавало в България и не се предвижда!
Virtex - майстор
Продаваше се, дори беше намалено. Само че не предполагах, че може да ми потрябва подобно нещо. Не, че ще го ползвам по предназначение, за друго ще да е, но явно няма да стане с него :)

Иначе n_a до "Малашевския мол" няма как да отида лесно, поне не до събота :) В кой район на "мола" е било видяно това нещо ?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед авг 12, 2018 9:40 pmVirtex написа:
.... В кой район на "мола" е било видяно това нещо ?
Утре ще питам. Сбърках ли, като му казах да не купува лидълски неща от там :-) :? :)
Virtex - майстор
"Малашевския мол" само съм го гледал по снимки и нямам идея дали си заслужава. Но затова може да отида да видя, защото ми трябва подобна машина ( акумулаторен вибро шлайф ) без претенции за качество, имайки предвид какво го чака :)
brick - специалист
n_a написа:
Утре ще питам. Сбърках ли, като му казах да не купува лидълски неща от там :-) :? :)
Вероятно не знаеш, че малашевския битак е основният канал за пласиране на крадени електроинструменти в София. Пазаруването им оттам в 90% от случаите означава пряко да подпомагаш престъпността (като правило мургава) - и ще има нови и нови разбити и обрани гаражи, работилници, коли, вили, автосервизчета... И това е добре организирано, има даже търговци "на едро" на подобна техника. Мисля че отдавна беше писано тук във форума.

Virtex написа:
защото ми трябва подобна машина ( акумулаторен вибро шлайф ) без претенции за качество, имайки предвид какво го чака :)
20V мултитула, който пускат в четвъртък, няма ли да свърши същата работа - бачка с триъгълни шкурки и освен това може и други неща?
Virtex - майстор
Не се бях замислял - видях го, но първо е тежък и второ е доста скъп на фона на другият.
  • 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 101

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 5" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: