• 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 101
Нека намерим най-тънките цени.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
НИК0013 написа:
Здравейте! Някой знае ли, дали стоки закупени от разпродажба от Lidl имат някаква гаранция?
https://www.lidl.bg/bg/Obsluzhvane.htm
НИК0013 - помощник
n_a написа:
НИК0013 написа:
Здравейте! Някой знае ли, дали стоки закупени от разпродажба от Lidl имат някаква гаранция?
https://www.lidl.bg/bg/Obsluzhvane.htm
Жена ми си купи на разпродажба преди 2 седмици гумени ботуши за 10 лева. При първия дъжд се оказа, че пропускат. Вчера поиска да ги върне или да ги сменят. Отговорът беше, че стоки закупени от разпродажба нямат никаква гаранция.
Прикачен файл:
IMG_20180513_093741.jpg
brick - специалист
НИК0013 написа:
Жена ми си купи на разпродажба преди 2 седмици гумени ботуши за 10 лева. При първия дъжд се оказа, че пропускат. Вчера поиска да ги върне или да ги сменят. Отговорът беше, че стоки закупени от разпродажба нямат никаква гаранция.
Изображение
Този касов бон е от разпродажба на насипни преоценени стоки в шатра на паркинга, не в самия магазин.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
да върнете закупени от Lidl нехранителни стоки (от акционния асортимент) в рамките на 90 дена от покупката срещу представяне на касов бон

Ама прочетете, все пак!
НИК0013 - помощник
n_a написа:
да върнете закупени от Lidl нехранителни стоки (от акционния асортимент) в рамките на 90 дена от покупката срещу представяне на касов бон

Ама прочетете, все пак!
Прочетено е и цитирано в магазина. Отговорът написах вече.
Касовият бон е от разпродажба вътре в магазина.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
НИК0013 написа:
Касовият бон е от разпродажба вътре в магазина.
Май не виждате разлика между "акция" и "разподажба"
brick - специалист
n_a написа:
НИК0013 написа:
Касовият бон е от разпродажба вътре в магазина.
Май не виждате разлика между "акция" и "разподажба"
Правим разлика. Този касов бон е именно от разпродажба. Веднъж преди 3 г. пазарувах от такава (в голяма шатра пред магазина) и имам смътен спомен за надпис, че стоките са без гаранция. Всеки си преценява дали да поема риска. Една от детските играчки, които купих оттам, не работеше и не съм правил опит да я връщам - отворих я и си я ремонтирах сам (не беше трудно - откачена жичка).

Иначе имаше и напълно читави стоки, както и с липсващи аксесоари от комплекта, със скъсани опаковки, върнати от клиенти и т. н. Всяка със залепен индивидуален оранжев етикет. На касовата бележка не пише името на стоката, а като тук: "артикул 5 лв.", "артикул 10 лв." и т. н.
НИК0013 - помощник
"Иначе имаше и напълно читави стоки, както и с липсващи аксесоари от комплекта, със скъсани опаковки, върнати от клиенти и т. н. Всяка със залепен индивидуален оранжев етикет. На касовата бележка не пише името на стоката, а като тук: "артикул 5 лв.", "артикул 10 лв." и т. н.[/quote]"

Тук етикетите бяха различен цвят в зависимост от цената:
Прикачен файл:
1.jpg
Прикачен файл:
2.jpg
Прикачен файл:
3.jpg
Прикачен файл:
4.jpg
hakama - специалист
За/до 30лв (с гаранция, пускаха го у нас) - има ли по-добро от този IR термометър?
zz_stefanov - майстор
hakama, имам го този термометър, работи си добре. Няма голяма зависимост от цвета на измервания обект, но трудно мери лъскави повърхности и прозрачни течности. Нещо не ми се получава добре, когато меря врящя вода в тенджара на котлона. Нямам големи очаквания към нещо за толкова пари.
Последна промяна от zz_stefanov на чет май 17, 2018 7:28 am, променено общо 1 път.
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 101

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 5" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: