Нека намерим най-тънките цени.
valentino76bs - майстор
вт дек 24, 2019 8:00 pmvalentino76bs написа:
пет дек 20, 2019 5:49 pmпишман_майстор написа:
Точно този е отскоро, предната им версия бе добра .
Добра за парите си,всички имат голям луфт на главата.Ако някой ги взима за профи инструменти да забрави.За дома са идеални!
Аз също ще си взема новия заради въртящия момент пък да видим какво ще излезе.По голям и по тежък е!
Имам приятел който го има и всичко каквото пускат в лидл но са му само за красота.
Ето за какво говоря....
Значи още като го купих имаше луфт на патронника,ще снимам и на един приятел неговия направо се отклонява 2см иначе върти.
Тоя стария парк сайд който е на клипа... еее няма такъв чук без дръжка само ,че батерията се скапа(след 10 години ) и мога да кажа ,че луфта е минимален пък е утрепан от бой.Еинхела и той не е жален само ,че е купен от Германия и той нямаше такъв луфт.
Тоз новия дето го купих днес съвсем малко бие....ще видя дали няма да го засиля обратно иначе няма луфт.
https://youtu.be/R-OG6-Pp76U
https://youtu.be/kjPYY30AW4E
plamen6703 - майстор
За да успокоя гадателите, това "борче" и др. такива "борчета" вече се въртят с прав шлайф от друга марка и за други пари без никакъв проблем, че се ползва прав шлайф!
Машината на Лидъл струва колкото струва и Алиса в страната на чудесата е само приказка за машините на Лидъл.
Хубавото е, че има опция за връщане и след това се търси друг вариант!
Весели празници! :partyman:
zz_stefanov - майстор
съб дек 28, 2019 12:25 pmplamen6703 написа:
За да успокоя гадателите, това "борче" и др. такива "борчета" вече се въртят с прав шлайф от друга марка и за други пари без никакъв проблем, че се ползва прав шлайф!
Машината на Лидъл струва колкото струва и Алиса в страната на чудесата е само приказка за машините на Лидъл.
Пламене, ти измервал ли си го колко вата е това е реално това шлафче, че и на мен ми се струва, че мощността на парксайд е в китайски ватове.
hakama - специалист
Има ли още от безчетковите вертове за 180лв? Заслужава ли си?
plamen6703 - майстор
съб дек 28, 2019 12:58 pmzz_stefanov написа:
съб дек 28, 2019 12:25 pmplamen6703 написа:
Пламене, ти измервал ли си го колко вата е това е реално това шлафче, че и на мен ми се струва, че мощността на парксайд е в китайски ватове.
Измерих и доближава 200 вата. За тия пари толкова, аз съм напълно обективен, машината става за рязане капсуловани кутии каквито показах. Купувал съм такава машина от Лидъл за шлайфане на PVC отвори на едни табла да се монтират измервателни системи и също вършеше работа, но изкара около година и ротора замина, върнаха ми парите.
Сега купих тази за други цели и я върнах понеже не върши работа! :partyman:
zz_stefanov - майстор
съб дек 28, 2019 1:26 pmplamen6703 написа:
.......

Измерих и доближава 200 вата. За тия пари толкова, аз съм напълно обективен, машината става за рязане капсуловани кутии каквито показах. Купувал съм такава машина от Лидъл за шлайфане на PVC отвори на едни табла да се монтират измервателни системи и също вършеше работа, но изкара около година и ротора замина, върнаха ми парите.
Сега купих тази за други цели и я върнах понеже не върши работа! :partyman:
Благодаря,
Намам думи и не разбирам какво толкова продължаваме да очакваме от тази 'марка'.
nikolov333 - майстор
Рибки.. Лидъл са рибарите в случая.. :-D :lol: :lol: :partyman:
jujo_si - специалист
в 11:30 акумулаторния винтоверт перформанс отдавна беше свършил в цял пловдив. в магазина в махалата казаха че са пуснали 20 броя и са свършили веднагически. много зле. аз не успях да си купя.
EDI - майстор
За добро е, не се коси.
пишман_майстор - майстор
Въобще не се впечатлявам, че е свършил . Исках да взема от тия дъски с дупките и конуса към тях, но не заварих. Рядко ми притрябва такъв инструмент , но когато го нямам в такива моменти, виждам зор.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: