Нека намерим най-тънките цени.
пишман_майстор - майстор
Шлайфа е некоректно да се мери на празен ход, бил показал 200 вата, ми нормално...колко да покаже без товар?
Lutchezar - майстор
пон дек 30, 2019 12:52 amPassa написа:
пон дек 30, 2019 12:26 amLutchezar написа:
нед дек 29, 2019 11:55 pmPassa написа:

....

За съжаление Амперклещите показаха 0,8 ампера при максимална консумация на 6та степен на правият шлайф с което Лидл безвъзваратно ме загуби като фен.

176 вата...... при обявени 500. :evil:
Върши ми работа и не вярвах че лъжат толкова много, но когато го замерих...........
.......
Това на празен ход или натоварен?
Коректното е под товар да се измери.
Разбирасе че на празен ход.

Как ще го натоваря точно - ще търкам бетона по пода ли и с какъв точно натиск и усилие ........ :lol:
Това да не е стартер на кола. :)

Мотора му консумира няма и 200 вата. Това е.
Прикачен файл:
natovarvane-elektrodvigatel-grafika.jpg
natovarvane-elektrodvigatel-grafika.jpg (58.42 KиБ) Видяна 1704 пъти
valentino76bs - майстор
пон дек 30, 2019 1:11 amjujo_si написа:
нед дек 29, 2019 11:56 amvalentino76bs написа:
нед дек 29, 2019 11:25 amDMN написа:

Без товар върти ли?
Батерията зареждал ли си я?
:partyman:
Вчера я заредих до край.И на празен и на пълен нещо се замисля трябва да натиснеш бутона повторно за да тръгне но не винаги го прави.
https://youtu.be/Fg5EuegKK68
Понеже гледам че си навън и направих връзката, Има едно видео на един чех който прави ревю на винтоверта и при него става същото оказа се че когато температурата е под 5 градуса излиза този бъг - някаква защита сработва.



След 8:30 минути е и в коментарите е обсъдено

Явно тази серия е много проблемна
Цял ден стоя в колата на студено и вечерта чак след 5то натискане тръгна.
Отиде си и тоя ,поне лидл евалата им правя без излишни въпроси .Съдба :sad: ,нямам коледен подарък вече :).

Да не разочаровам феновете на марката глей кво става тука мачка.....7 х 0
kozl - майстор
Да ама Парксайда нов, а Макитата поизабена.
Па и тва не знам колко е правилно да се продължава завинтване с винтовръто след приплъзване на механизма за ограничаване на въртящия момент :?
atanasov2004 - специалист
Привет! И понеже бях послушен :-D - на 23 си направих Коледен подарък - кашонче с петгодишното Гленд Орчи - шест бутилки, но вече са пет :-D Най добрия инструментариум от Лидъл. Страшно ми върви с едни "криви фастъци"........ :-D
Chefo77 - майстор
Вальооо, Вальо - кажи коя марка искаш да насера така и ще го направя, клип ще снимам даже...
Не разбрахте ли, че който искат, него изкарват победител в такива тестове? Утре може и Райдър с куха батерия да ги опука всички ... :lol:
kozl - майстор
пон дек 30, 2019 8:28 amChefo77 написа:
Вальооо, Вальо - кажи коя марка искаш да насера така и ще го направя, клип ще снимам даже...
Не разбрахте ли, че който искат, него изкарват победител в такива тестове? Утре може и Райдър с куха батерия да ги опука всички ... :lol:
Вальо го разбрал още щом видеото тук пуснал. То тва за успокоение за тея де от Парксайда немат избавление :lachtot:
Като мене :roll:
Не знам как се въздържах от безчетвковия винтоврът, обаче все ме теглеше към щандо и накрая минах с две четки с една дръжка към касата. :lachtot: :lachtot: :lachtot: :lachtot: :lachtot:
zz_stefanov - майстор
пон дек 30, 2019 5:57 amvalentino76bs написа:
пон дек 30, 2019 1:11 amjujo_si написа:
нед дек 29, 2019 11:56 amvalentino76bs написа:

Вчера я заредих до край.И на празен и на пълен нещо се замисля трябва да натиснеш бутона повторно за да тръгне но не винаги го прави.
https://youtu.be/Fg5EuegKK68
Понеже гледам че си навън и направих връзката, Има едно видео на един чех който прави ревю на винтоверта и при него става същото оказа се че когато температурата е под 5 градуса излиза този бъг - някаква защита сработва.



След 8:30 минути е и в коментарите е обсъдено

Явно тази серия е много проблемна
Цял ден стоя в колата на студено и вечерта чак след 5то натискане тръгна.
Отиде си и тоя ,поне лидл евалата им правя без излишни въпроси .Съдба :sad: ,нямам коледен подарък вече :).

Да не разочаровам феновете на марката глей кво става тука мачка.....7 х 0
Какво сравнявате:
макитата 0-400/0-1500 max 50Nm
парксайда 0-500/0-2000 max 60Nm
Очевидно двигателите на машините са с различна мощност (която никога не се упоменава в характеристиките). Как няма парксайда в случая да завива по бързо винтовете. Отделно макитата е доста огрухана и вероятно батерията вече не е с началния си капацитет.
Тея клипчета за парксайд ги знаем, да дадат клипчета за проблема по горе, дето хората си купуват уж нещо сериозно, а после са радостни, че се връщало лесно.
ky-kyy - майстор
пон дек 30, 2019 8:34 amkozl написа:

Не знам как се въздържах от безчетвковия винтоврът, обаче все ме теглеше към щандо и накрая минах с две четки с една дръжка към касата. :lachtot: :lachtot: :lachtot: :lachtot: :lachtot:
Що не си взе, от магнитните тавички :axe: Аз си ги взех, също и телескопично огледалце и телескопичното магнитче...оказа се, че му сложили и светоидиотче да виждам, какво ще лепна на магнита :lol:
В четвъртък, гледам магнитна гривна ще пускат, мисля да си я взема, може да е по-удобно, отколкото с магнит в джоба, да си лепя видийките :)
valentino76bs - майстор
пон дек 30, 2019 8:34 amkozl написа:
пон дек 30, 2019 8:28 amChefo77 написа:
Вальооо, Вальо - кажи коя марка искаш да насера така и ще го направя, клип ще снимам даже...
Не разбрахте ли, че който искат, него изкарват победител в такива тестове? Утре може и Райдър с куха батерия да ги опука всички ... :lol:
Вальо го разбрал още щом видеото тук пуснал. То тва за успокоение за тея де от Парксайда немат избавление :lachtot:
Като мене :roll:
Не знам как се въздържах от безчетвковия винтоврът, обаче все ме теглеше към щандо и накрая минах с две четки с една дръжка към касата. :lachtot: :lachtot: :lachtot: :lachtot: :lachtot:
Е нали знаеш явно марката е заслужила комплименти....но нормално е да имат издънки ако мога да ги нарека така.Това е като при нас едни ще са доволни други не ...
За домашната работилница стават,няма какво да се лъжем.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: