Нека намерим най-тънките цени.
Chefo77 - майстор
пон дек 30, 2019 8:48 amvalentino76bs написа:
Е нали знаеш явно марката е заслужила комплименти....но нормално е да имат издънки ако мога да ги нарека така.Това е като при нас едни ще са доволни други не ...
За домашната работилница стават,няма какво да се лъжем.
Марката си е заслужила комплиментите и за домашната работилница е повече от "ставаща", няма какво да се лъжем. Особено при тези машини. Аз никога не съм го отричал и би било глупаво да го правя. Ама носене на вода от 9 кладенеца, за да се докаже превъзходство над профитата е това, което дразни :wink:
kozl - майстор
пон дек 30, 2019 7:15 pmnikolov333 написа:
пон дек 30, 2019 6:46 pmjekasus написа:
nikolov333 написа:
Много мразя да ме зарибяват
Кой? :shock:
Как кой..Лидъл. Уважавам им манджите и пиенето, но с инструментите ни бъзикат. По десетина бройки на рафта и в първия половин час били свършили.. Бах ти зареждането. Все едно мандарините по Бай Тошово време.. И тогава инструментите ги нямаше много, но пък някой още са "в движение"..
nikolov333 написа:
па и да се редя за тях..
Аз никога не съм го правил :?
То и аз не съм, но нямам и намерение.. :partyman:
:? Аз често пазарувам в Лидл и немам спомени да съм нацелвал празна каса :? Винаги на опашка :roll: Също така нямам спомени да съм се наредил само на опашка за инструменти.
Безчетковия флекс Перформънс го купух от Лидъл - бившия Рамстор. Влязох следобед за други покупки и гледам една бройка на щанда :shock: и не мога да повярвам как за части от секундата се озова в ръцете ми. Такава изненада ме друсна и не осъзнавах, че съм се доредил с Перформънс без да ставам рано сабахлем :supz: че заборавих за кво съм влезнал в Лидъло. Чак като натоварих кашоно с Перформънса в колата и гледам пазарската ми чанта празна :shock: И яйде пак у Лидъло. По навик първо през инструмрнтариума и пак една бройка безчетков флекс на щанда :shock: :shock: :shock: и не мога да повярвам как за части от секундата се озова в ръцете ми. Пак така се изненадах, че заборавих имаше ли Гюро глава или немаше :? Пълен шок. Тотално объркване и мозъчна магия на пристрастяване към Лидълски играчки за таковци #-o .
Дбре че по некое време преди да съм се докопал до касата с вторио Пърформанс, се окопитих и си викам щом Гюро носеше шапка начи треба да е имал глава. Та положих обратно флекса на щанда и след две крачки се обърнах да му махна за сбогом, а оно вече тичаше към касата :abschied: . А аз почити в несвяст се отправих към щандовете с хранъта. Все пак нели за тва влезнах в Лидъло, а после играчките тежат повече от торбъта с ранъта :roll:
nikolov333 - майстор
Точно тая Лидъл психоза имах предвид. :-D :partyman:
Според мен някой от успелите да станат рано са ги върнали следобяд.. :-D :lol: :lol: :lol:
valentino76bs - майстор
вт дек 31, 2019 1:49 amChefo77 написа:
пон дек 30, 2019 8:48 amvalentino76bs написа:
Е нали знаеш явно марката е заслужила комплименти....но нормално е да имат издънки ако мога да ги нарека така.Това е като при нас едни ще са доволни други не ...
За домашната работилница стават,няма какво да се лъжем.
Марката си е заслужила комплиментите и за домашната работилница е повече от "ставаща", няма какво да се лъжем. Особено при тези машини. Аз никога не съм го отричал и би било глупаво да го правя. Ама носене на вода от 9 кладенеца, за да се докаже превъзходство над профитата е това, което дразни :wink:
Няма такъв който да твърди такова нещо това го знае всяко дете това ,че ти си го интерпретираш така си е твой проблем :)
пон дек 30, 2019 8:37 pmГост написа:
пон дек 30, 2019 7:13 pmvalentino76bs написа:
че пробвах на колегата ни бии ни спира да са ева в каръка... :)
Като мислиш, че ти се е паднала каръшка бройка- връщаш- защо да го държиш, като бие патронника. Това си е мазохизъм.
Е колега аз два върнах не четеш ли темата,колко да върна 30 ли?Един път случайност иди дойди ама и втори път ееее тряя наистина да съм мазохист.
Chefo77 - майстор
вт дек 31, 2019 9:43 amvalentino76bs написа:
вт дек 31, 2019 1:49 amChefo77 написа:
пон дек 30, 2019 8:48 amvalentino76bs написа:
Е нали знаеш явно марката е заслужила комплименти....но нормално е да имат издънки ако мога да ги нарека така.Това е като при нас едни ще са доволни други не ...
За домашната работилница стават,няма какво да се лъжем.
Марката си е заслужила комплиментите и за домашната работилница е повече от "ставаща", няма какво да се лъжем. Особено при тези машини. Аз никога не съм го отричал и би било глупаво да го правя. Ама носене на вода от 9 кладенеца, за да се докаже превъзходство над профитата е това, което дразни :wink:
Няма такъв който да твърди такова нещо това го знае всяко дете това ,че ти си го интерпретираш така си е твой проблем :)
Явно отскоро четеш темата или си забОравил :wink:
valentino76bs - майстор
вт дек 31, 2019 10:14 amChefo77 написа:
вт дек 31, 2019 9:43 amvalentino76bs написа:
вт дек 31, 2019 1:49 amChefo77 написа:


Марката си е заслужила комплиментите и за домашната работилница е повече от "ставаща", няма какво да се лъжем. Особено при тези машини. Аз никога не съм го отричал и би било глупаво да го правя. Ама носене на вода от 9 кладенеца, за да се докаже превъзходство над профитата е това, което дразни :wink:
Няма такъв който да твърди такова нещо това го знае всяко дете това ,че ти си го интерпретираш така си е твой проблем :)
Явно отскоро четеш темата или си забОравил :wink:
Аз си помислих ,че за мен говориш ...:)
Еее то и да е имало някои се е базикал сигурно или гроздето му е било кисело.
Гост - специалист
вт дек 31, 2019 9:43 amvalentino76bs написа:
Е колега аз два върнах не четеш ли темата,колко да върна 30 ли?Един път случайност иди дойди ама и втори път ееее тряя наистина да съм мазохист.
Съжалявам, пропуснал съм, нямам много време напоследък всичко да изчета.
Като толкова ти е мерак за безчетков, искай си парите, додай още стотина лв. и ще си вземеш сносна машинка.

Весели Празници
Virtex - майстор
Продължавайте със спама и заяжданията, печелившите ще бъдат обявени след новата година :)

(Съответно и чистене на темата)
The master - специалист
вт дек 31, 2019 1:49 amChefo77 написа:
пон дек 30, 2019 8:48 amvalentino76bs написа:
Е нали знаеш явно марката е заслужила комплименти....но нормално е да имат издънки ако мога да ги нарека така.Това е като при нас едни ще са доволни други не ...
За домашната работилница стават,няма какво да се лъжем.
Марката си е заслужила комплиментите и за домашната работилница е повече от "ставаща", няма какво да се лъжем. Особено при тези машини. Аз никога не съм го отричал и би било глупаво да го правя. Ама носене на вода от 9 кладенеца, за да се докаже превъзходство над профитата е това, което дразни :wink:
От 9 кладенеца вода се носи (от някой) за да докажат, че Parkside е по-лош от разните профита. Е това ме дразни много, ама най-много когато се прави от профи майстор (не отричам, че е такъв и има профи техника).
пишман_майстор - майстор
Гледам лидл онлайн ( немски ) ще предлага без батерии бодита безчеткови , верт, шлайф , перфоратор и други , след 10-ина дни някъде почват да пращат.
https://www.lidl.de/de/search?query=par ... PerPage=36

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: