Нека намерим най-тънките цени.
cholev - майстор
ср яну 22, 2020 9:07 pmпишман_майстор написа:
..
Това, че нашите правят грешки , показват нов модел, пък продават стар...
Тотална е грешката- отвори лидл-сервицето и на който език и да отдидеш картинката и исината от ръководството не са едно и също- голема издънка ама ха де :x
dido1975 - специалист
ср яну 22, 2020 9:15 pmcholev написа:
ср яну 22, 2020 9:07 pmпишман_майстор написа:
..
Това, че нашите правят грешки , показват нов модел, пък продават стар...
Тотална е грешката- отвори лидл-сервицето и на който език и да отдидеш картинката и исината от ръководството не са едно и също- голема издънка ама ха де :x
И на мен Парксайдската ми харесва повече. Само внимавай при спускането на бормашината. Нямала ограничител в края на шината и най-малкото което може да стане, е да счупиш свредло
cholev - майстор
Поради липса на луфтове и пълна съостност тествах куп свердла. Кръглата кутия 1,5-8мм(тип револвер) правоъгълна пластмасова с противоплъзгащо покритие (1.5-10мм) всичко ОК. Комплекта вървящ с заточващия инструмент 1/3та не съосни (криви) за брак :shock:
Гост - специалист
ср яну 22, 2020 11:30 amcholev написа:
чет яну 09, 2020 12:52 pmпишман_майстор написа:
.. Да питам и аз . 4 стотака за бормашина "реплика" на Бош ПБД40 ?! Ще ми е чудно ако някой да си я купи , при положение , че в Тръпкови боша е пестин лв . ..
И само аз ли си купих въпросния красавец :lol:

Изображение
Аз щях да се учудя, ако не си го купил.
На теб Lidl трябва да ти издадат златна карта. Не ти правя сметка на парите, но сигурно сумата, която си оставил в тоя магазин е петцифрена... Със здраве си ги ползвай, знаем, че си им най-големия фен.
valentino76bs - майстор
ср яну 22, 2020 7:38 pmmiro_800 написа:
Привет, колеги. Куфарът с тресчотки и накрайници, който пускат утре, става ли за нещо? Някой работил ли е с такъв комплект?
Добре е но не го използвам в автосервиз.Не е ръждясъл за 2 години ,върши работа определено!
winger - специалист
Колеги, някой има ли потапящия циркуляр с изтегляне Parkside miter saw mpkz 2000 A1?
Може ли да сподели впечатления, заслужават ли си 280-те лв или нещо от сорта?
Благодаря.
dido1975 - специалист
ср яну 22, 2020 10:37 pmwinger написа:
Колеги, някой има ли потапящия циркуляр с изтегляне Parkside miter saw mpkz 2000 A1?
Може ли да сподели впечатления, заслужават ли си 280-те лв или нещо от сорта?
Благодаря.
Имам другия модел pzks 2000 a1. Мисля, че беше за 200лв. Разликите не са особени. Доволен съм от него. Няма луфтове и прави добри срязове. Единствения недостатък за мен е, че бързо се зацапва лазера със стърготини.
aroot - специалист
Здравейте.
Да попитам, има ли фенер/работна лампа, с батерия 20V? Гледам другата седмица, ще пускат с 12V, та се питам, дали да взема една или да чакам да пуснат с 20V, ?
Гледам в нашият лидл има цял рафт с 20v батерии, както и 10-тина перфоратори от тия новите, кафевите, дето вървят без батерия и се чудя защо не са свършили..
cholev - майстор
чет яну 23, 2020 3:04 pmsevginsali написа:
Здравейте.
Да попитам, има ли фенер/работна лампа, с батерия 20V? Гледам другата седмица, ще пускат с 12V, та се питам, дали да взема една или да чакам да пуснат с 20V, ?
Гледам в нашият лидл има цял рафт с 20v батерии, както и 10-тина перфоратори от тия новите, кафевите, дето вървят без батерия и се чудя защо не са свършили..
20В фенер няма.
Перфораторите не са свършили по две причини- много бройки и имаше само преди месец същите с батерия (200лв) Който му е трябвало си е купил тогава
Купи си фенера 12в и едно зеге 12в- много е добро (поне моето реже право и е удобно за работа)
aroot - специалист
Благодаря за бързият отговор.
Зеге си имам :) въпроса е за фенера, марковите ми се виждат ненужно скъпи са моите цели. И защото имам батерии на 20v, исках да имам макс съвместимост. Иначе да ти кажа, според google има - само картинки, но дали ги пускат у нас е друга тема.
То и перфоратор си имам, но човек като поработи на батерии, без да се спъва в кабели, се разглезва бързо, та като видях че си стоят ей такава.. :roll:

Прикачен файл

41ad4c5e4cd8a412bc5ca9f907be.jpeg
41ad4c5e4cd8a412bc5ca9f907be.jpeg (45.08 KиБ) Видяна 2514 пъти

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: