Нека намерим най-тънките цени.
Chefo77 - майстор
Е браво, корда или ножче. Разбира се, че ножче :)
Гост - специалист
Толкова голямо търсене ли има на верижните триони на батерии? Бях в центъра днес по обяд- отбих се в един Lidl- свършили, на път за в къщи- минах през кварталния- и там изчерпани... Или както обикновено са заредили по една-две бройки в магагин за зарибявка. Ако някой- мерне някъде- нека ми драсне едно Л.С.... Че се бях навил за такава машинка- щото имам батерии ;-)
grizan1980 - специалист
чет апр 23, 2020 5:33 pmГост написа:
Толкова голямо търсене ли има на верижните триони на батерии? Бях в центъра днес по обяд- отбих се в един Lidl- свършили, на път за в къщи- минах през кварталния- и там изчерпани... Или както обикновено са заредили по една-две бройки в магагин за зарибявка. Ако някой- мерне някъде- нека ми драсне едно Л.С.... Че се бях навил за такава машинка- щото имам батерии ;-)
Сутринта ходих преди работа за батерии АА и ААА за джипа на дребния. Гледах едно деди :eek: :eek: :-? грабеше 3 от тез циркуляри.... След него суша.... И аз се зачудих толкова ли са качествени.... След обед колегата ходи за още батерии и винтоверт само че в друг магазин... Върна се с батерии ама без верт... Бил питал имало само 4 верта... :?
Chefo77 - майстор
Пичове, като за банани по байтошово говорите, баси ... :cry: :cry:
nikolov333 - майстор
Носталгията ги гони дедовците.. :lol: :lol: :-D
cholev - майстор
чет апр 23, 2020 5:33 pmГост написа:
Толкова голямо търсене ли има на верижните триони на батерии? ...... Че се бях навил за такава машинка- щото имам батерии ;-)
И аз останах на сухо. В двата пернишки по 4 броя. В 10ч йок.
Очевадно е че Х20 има успех и който има 2-3 батерии взима и др. инструменти. Предишната политика всеки уред с различна батерия беше супер тъпа
valentino76bs - майстор
Големия ъглошлайф който предстои има ли го някой?
gnt69 - майстор
чет апр 23, 2020 9:46 pmcholev написа:
чет апр 23, 2020 5:33 pmГост написа:
Толкова голямо търсене ли има на верижните триони на батерии? ...... Че се бях навил за такава машинка- щото имам батерии ;-)
И аз останах на сухо. В двата пернишки по 4 броя. В 10ч йок.
Очевадно е че Х20 има успех и който има 2-3 батерии взима и др. инструменти. Предишната политика всеки уред с различна батерия беше супер тъпа
Не се притеснявай скоро ще пуснат х22. Аз тъй си купих 18в ъглошлайф, после 20 волтов ударно пробивен винтоверт ама не е х20 и таман ги купих и пуснаха х20. Много се задържаха на серията х20 приближава нещо ново. :partyman:
resistbody - майстор
пет апр 24, 2020 12:18 amgnt69 написа:
..
Не се притеснявай скоро ще пуснат х22. Аз тъй си купих 18в ъглошлайф, после 20 волтов ударно пробивен винтоверт ама не е х20 и таман ги купих и пуснаха х20. Много се задържаха на серията х20 приближава нещо ново. :partyman:
Аз затова им бих шута и минах на по-сериозна марка, и мога да си ги купя когато и от където поискам.. ама за резачката, не се ядосвайте трябва да е с 2 батерии - 36в, като косачките..
koveslav - майстор
Вие на тази акумулаторна резачка загледахте ли в параметрите скоростта на веригата?Дори и на клиповете се вижда,че зъбите тракат и дращят по дървото поради ниската скорост.Дават и 5,6м/с ,което се равнява на 1/3 от скоростта на нормалните електрически резачки на 220V .Те са на масово на около 13-15м/с...
PARKSIDE® Akku-Kettensäge »PKSA 20-Li«, mit 20-V-Lithium-Ionen-Akku, Kettenölsystem
Aus unserer Serie „PARKSIDE X 20 V Team“
Akku-Spannung: ca. 20-Volt-Lithium-Ionen (4 Ah)
Kettengeschwindigkeit: 5,6 m/s
Schnittlänge: max. ca. 23 cm
Последна промяна от koveslav на съб апр 25, 2020 8:59 am, променено общо 1 път.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: