Нека намерим най-тънките цени.
radius - майстор
Мда, резачката не е като винтовертче, иска си енергия.
Аз кося с един Бош и имам 2 батерии по 36в/4Ач. Към 250квадрата на батерия.
aroot - специалист
Аз си купих приставката/адаптер с двата usb извода.
Ама не за тва, а защото има диодче и като наденеш на батерията, свети. Преди време бях разпитвал за фенерче с тия x20 батерии, е тва ще да е.
На мен ми трябва, колкото да поддържам батериите. Иначе си свети прилично добре, но е с 1 бр диод и тва си казва думата.
Много мислех за резачката, но се отказах, а както изглежда съм улучил :)
npace - специалист
пет апр 24, 2020 2:41 pmkoveslav написа:
Дават и 5,6м/с
И това е написаното на кутията, реалната скорост може би ще е по-близко до 4 м/с. :lol:
EDI - майстор
Ейнхела е с 4,5 и си реже доволно.Рязах черница ф200 от раз.Е, не очаквайте да реже, като 1500 ватова електричка или бензина.Това е помощна хоби машинка.
stefanjor - специалист
В Лидл кв. Борово резачката също беше свършила.
Тримери имаше два броя.
Винтоверти Х20 имаше 20-30 бр.
Аз отнесох един.
Малко е тежък и наистина клони повече към бормашина.
Ползвал съм преди чужд и бях много доволен.
Тези дни ще го тествам в панел пък ще видим :cool:
koveslav - майстор
пет апр 24, 2020 8:02 pmEDI написа:
Ейнхела е с 4,5 и си реже доволно.Рязах черница ф200 от раз.Е, не очаквайте да реже, като 1500 ватова електричка или бензина.Това е помощна хоби машинка.
Не говорим за мощност,рязането е скорост.Това,което се споменава тук е по-скоро вид стъргане на дървесината.Все едно при нормална скорост на циркуляр от 6000 оборота ти да пробваш да работиш на 2000 оборота....Нормалната скорост за веригата е от 13м/с нагоре,дори при 10 на мен ми е неприятно да работя,особено пък на по-суха дървесина и на тънко-не реже,а направо граби и чупи клоните.Пробвал съм резачка с 10-на м/с и останах с лоши впечатления.Ама вие си знаете.Щом е помощна....
На машина с 13,5м/с приспособих да се слага верижно зъбно колело с един зъб повече от оригинала.Правя сравнение в начина на работа,разликата е огромна.
EDI - майстор
Аз това казах.Това е добра помощна машина за дреболии и за неудобни места за домашна работа.
zz_stefanov - майстор
За инцидентна работа и за дреболии си имаме това https://bginstrumenti.com/trion-rachen- ... rna-1.html и един реципрочен трион. Нещо унеса по акумулаторните инструменти ми идва в повече.
vlax - майстор
Кажете нещо за перфоратора, който ще пуснат в четвъртък 30 април,плюсове,минуси
:partyman:
dido1975 - специалист
съб апр 25, 2020 11:35 amvlax написа:
Кажете нещо за перфоратора, който ще пуснат в четвъртък 30 април,плюсове,минуси
:partyman:
Перфоратора го бива. Плюсовете са, че е лек и удобен. Има достатъчна сила за домашно ползване. Минусите: няма съединител или там както се казва. Т.е., ако свредлото заседне, въртеливото движение ще се пренесе към уреда, което може да доведе до нарянавания. Но за мен - върши работа.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: