• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
Chefo77 - майстор
За тези пари какво очакваш?
За домашна употреба (непретециозни детайли) би трябвало да си е перфе.
cholev - майстор
нед сеп 16, 2018 10:12 pmForge написа:
Благодаря много! Изгледах клиповете. Изглежда има проблеми със стабилността и точността на рязането под ъгъл.

Някой има ли лични впечатления от машинката?
Не знам какво разбираш под 'стабилност', за мене машината си реже стабилно :)
Под ъгъл си признавам не съм я ползвал. Повече надлъжни срезове. За ъгъл ползвам герунга.
Е това лични впечатления.
Недостатъци: рязък старт и тези разширения на работния плот не са много удобни. Десния не съм го монтирал (няма место), а и успоредния ограничител (пенал, водач, как се казва правилно) не минава извън основния плот- демек полза малко. Ха- виж третия отпред, който болшинството машини, от този клас го нямат (май) върши повече работа- поддържа дълги дъски при надлъжно рязане (за мен основно)
ddenkov - специалист
нед сеп 16, 2018 10:12 pmForge написа:
Благодаря много! Изгледах клиповете. Изглежда има проблеми със стабилността и точността на рязането под ъгъл.

Някой има ли лични впечатления от машинката?
Клиповете са за модела C3. На снимката в брошурата е друг модел, вероятно D3, който няма горно засмукване.
Forge - помощник
пон сеп 17, 2018 9:36 amddenkov написа:
Клиповете са за модела C3. На снимката в брошурата е друг модел, вероятно D3, който няма горно засмукване.
Прав си, наистина няма. :)
ddenkov - специалист
След като порових в lidl-service установих, че за нашия пазар има два модела и те са производство на Гриззли. Модела B2 е ис горно засмукване, а C3 е без, но има долно такова и торба за отпадъци. Някакви мнения?
k_garchev - специалист
Някой има ли впечатления за акумулаторния перфоратор,който пускат тази седмица?
jekasus - майстор
Моя аку перф е от старата версия, и си работи нормално, като за такъв лек перфоратор.
stefanjor - специалист
В Лидл в София, ул. Екзарх Йосиф 37 има някои "изостанали" продукти с 30% намаление

https://ibb.co/gkVHzz
k_garchev - специалист
Шкурките ги имаше днес и на ботевградско(до Джъмбо).
marian1 - майстор
Ех... никой не даде отзив за жирафа.... изпуснах го, дайте малко инфо...пък ако някой иска да се откаже - насреща съм :-D
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: