• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
marian1 - майстор
За жирафа който питам - това е машината за шлайфане на фуги на стени от гипскартон ....за този Жираф питам.
Понеже не знаеш, и за да не се чудиш - жираф е името на модел машина на фирма Флекс. От там става нарицателно за шлайфмашините за стени от гипскартон в разговорния език. Подобна аналогия е хилти, което е марка, а не вид машина ( смешката е " хилтито се оказа бош") ...ъглошлайфите кръстихме флекс....и тнт

П.С. е никой ли не лапна такава машина деее ...стига мълчали, информацията ми е, че са пуснали по 6 бройки в магазин... а в 08.30 нямаше вече....
Гост - специалист
пон сеп 24, 2018 4:48 pmmarian1 написа:
П.С. е никой ли не лапна такава машина деее ...стига мълчали, информацията ми е, че са пуснали по 6 бройки в магазин... а в 08.30 нямаше вече....
Аз го имам.
Отзиви не мога да дам, тъй като не съм го тествал още и си стои в кашона. Закупих го с идеята да го ползвам за окачения таван в хола, който е на етап проектиране и дизайн ( още не са изяснени формите,осветлението... ясно е само, че ще е на две нива)
Тъй като още не съм започнал гипсокартона- след завършване на проекта вероятността жирафа да се прибере в кашона и да стои дъълго време неизползван е огромна. Поради тази причина има вероятностт да си помисля да се разделя с него след обработката на 40-50 кв. м. шпакловка.
Но не е сигурно- ако много ми хареса работата с машинката може и да не ми дойде желание да се разделя с нея.
ddenkov - специалист
Настолният циркуляр се оказа голям боклук! Сега ще се наложи да го разглобявам и да го мъкна обратно...
Ръчният е мнооого по-добър. Явно ще си правя маса за него. Само дето нямам фреза и ми изгоря старото заге след намокряне.

Почвам да си мисля, че хамалогията купи, пробвай и после върни, май ми идва в повече.
ddenkov - специалист
Здравейте колеги. Някой работил ли е с тази фреза https://www.profesionalnatehnika-bg.com ... f-1400-ace
и какво му е мнението за нея?

Приятна вечер!
Последна промяна от Virtex на ср сеп 26, 2018 9:09 am, променено общо 1 път.
Причина: без връзка с темата
marian1 - майстор
вт сеп 25, 2018 11:51 amГост написа:
пон сеп 24, 2018 4:48 pmmarian1 написа:
П.С. е никой ли не лапна такава машина деее ...стига мълчали, информацията ми е, че са пуснали по 6 бройки в магазин... а в 08.30 нямаше вече....
Аз го имам.
Отзиви не мога да дам, тъй като не съм го тествал още и си стои в кашона. Закупих го с идеята да го ползвам за окачения таван в хола, който е на етап проектиране и дизайн ( още не са изяснени формите,осветлението... ясно е само, че ще е на две нива)
Тъй като още не съм започнал гипсокартона- след завършване на проекта вероятността жирафа да се прибере в кашона и да стои дъълго време неизползван е огромна. Поради тази причина има вероятностт да си помисля да се разделя с него след обработката на 40-50 кв. м. шпакловка.
Но не е сигурно- ако много ми хареса работата с машинката може и да не ми дойде желание да се разделя с нея.
Ми ок, ще чакам твоя отзив...явно други няма!
П.С. Ако случайно решиш да се разделяш, се нареждам на опашката... ако до тогава не съм намерил нещо друго...
nikolov333 - майстор
С такъв жираф ми окепазиха перфектно подготвената шпакловка.. Препоръчвам шлайфането на шпакловка в къщи, бавно и на ръка. Тази машина е за голяма квадратура. Примерно от строител в нова кооперация.. :idea:
marian1 - майстор
с жирафа, или с заджирарфното устройство се зачудвам.... :lol:
nikolov333 - майстор
Тя връзката е причинно-следствена.. :-D :lol: :lol:
jekasus - майстор
nikolov333 написа:
Перфектно подготвената шпакловка
На кой ги разправяш тия работи? ...
nikolov333 - майстор
Гаранция понеже сам съм я правил, по гипсови майки и съм я дърпал с мастара.. с 4м не свети отдоло по диагоналите или както и да го слагаш. :-D
В момента стените са с лед осветление по-тях и си личат всички дефекти.. В спалнята с жирафа и таковата мамата..

Прикачен файл

IMG_20180925_230740.jpg

Прикачен файл

IMG_20180925_225553.jpg
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: