• 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
Djack - специалист
Никой не каза нищо за прахосмукачката, ама аз я взех! :yawinkle:
Първите ми впечатления са много добри! Имам един "Панасоник 1400 вата" , в сравнение с него, Парксайда дърпа една идея по силно! Като шум са еднакви!

Плюсове:

Дърпа добре!
Компактна е!
Движи се доста леко!
Не е много шумна!
Сепарира добре боклука, като не увлича към филтъра дори и космите, което за мен е много важно, защото живея с три жени и косми има обилно!
Има функция за изтупване на праха от филтъра в кофата!
Можеш да сложиш маркуча горе на капака и да я използваш и за издухване!

Минуси!

В нашия Лидъл имаше само 2 бройки в 8:30 часа!
Диаметъра на маркуча е същия като на стандартната тръба, т.е. 35мм. и не можеш да наденеш тръбите с четката от старата прахосмукачка! Това обаче не е чак такъв проблем, защото алуминиевата тръба за пепел пасва идеално на двете страни, като един вид нипел и може да се използва като класическа прахосмукачка!

Това е от мен за сега, ако излезе още нещо, ще се допълвам! Дамо помогна на тези като мен, които се колебаят!
Поздрави! :partyman:
valentino76bs - майстор
ср окт 10, 2018 7:45 amForge написа:
Пуснали са готини магнитни ленти за инструменти.

Някой купувал ли е комбинираният шлайф, който ще пускат тази събота? Бива ли го, изглежда симпатичен?

https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=15983
Имам такъв върши чудесна работа!За домашната хоби работилница е идеален!
valentino76bs - майстор
пон окт 15, 2018 11:33 amDjack написа:
Никой не каза нищо за прахосмукачката, ама аз я взех! :yawinkle:
Първите ми впечатления са много добри! Имам един "Панасоник 1400 вата" , в сравнение с него, Парксайда дърпа една идея по силно! Като шум са еднакви!

Плюсове:

Дърпа добре!
Компактна е!
Движи се доста леко!
Не е много шумна!
Сепарира добре боклука, като не увлича към филтъра дори и космите, което за мен е много важно, защото живея с три жени и косми има обилно!
Има функция за изтупване на праха от филтъра в кофата!
Можеш да сложиш маркуча горе на капака и да я използваш и за издухване!

Минуси!

В нашия Лидъл имаше само 2 бройки в 8:30 часа!
Диаметъра на маркуча е същия като на стандартната тръба, т.е. 35мм. и не можеш да наденеш тръбите с четката от старата прахосмукачка! Това обаче не е чак такъв проблем, защото алуминиевата тръба за пепел пасва идеално на двете страни, като един вид нипел и може да се използва като класическа прахосмукачка!

Това е от мен за сега, ако излезе още нещо, ще се допълвам! Дамо помогна на тези като мен, които се колебаят!
Поздрави! :partyman:
За по големи боклуци става ли има ли сила ?
Djack - специалист
Мисля че ще има, ама в къщи само съм я пуснал, а там такива едри боклуци няма! :lol: Ама щом отида на ранчото, ще я тествам с камината!
Kokar - специалист
Направи някакъв "голям боклук" и сподели, защото ще свършат и останалите налични... :)
cholev - майстор
Много 'пипнати' прахосмукачките
https://www.youtube.com/watch?v=fU-xGOxgkaI
Със стария вариант, който имам 'земя и слънце'

Да спомена турбочетката на дъртия гявол (Dirt Devil) - добра е- килимите ги чисти на 6- на празен ход леко на реактивен двигател го дава :-D
Пистолета за компресор за обдухване смучене не. - за смучене жалка работа. не си заслужава
jekasus - майстор
Субтитри на руски от клипа - гугъл превод?
klomo - специалист
Конвекторът дали си заслужава или да взимам едно Теси на 2000? Интересуваме как е от икономия на ток.
nikolov333 - майстор
Колкото харчи, толкова топли.. КПД 99.9% :-D
batVenci - специалист
Така си е, просто това е технологията на реотана...
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: