• 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
ben84 - специалист
съб ное 10, 2018 9:27 pmпишман_майстор написа:
Според мен не си струва покупката му, освен да се ползва като обикновен пауър банк.
По-добре да се инвестират самите пари за покупката му в нов акумулатор ( за колите ви ) , също в профилактика на стартер , алтернатор и т.н.
Тия батерии са много ТЪПИ и според мен!
На цената на нов акумулатор да си купиш нещо, което ще ти е нужно ако имаш стар акумулатор. А и да ти се скапе неочаквано, все ще се намери някой да те бутне или даде ток. Още се намират и такива хора :partyman:
tarlyo - специалист
Колко струваха цифровите шублери в Лидл? Чудя се да чакам да ги пуснат пак, или да си взема от Али-то. Там са към 17-18лв.
muhala - майстор
нед ное 11, 2018 6:39 pmtarlyo написа:
Колко струваха цифровите шублери в Лидл? Чудя се да чакам да ги пуснат пак, или да си взема от Али-то. Там са към 17-18лв.
Мисля, че бяха по 19.50
volf - специалист
19.99 лв в началото на м.август са го пускали.
manobg - специалист
В немската брошура пуснаха този фритюрник без олио. Някой има ли впечатление от такъв, защото подозирам скоро ще дойде и на нашия пазар на по-висока цена ;) ?

Прикачен файл

fritt.jpg
fritt.jpg (88.93 KиБ) Видяна 2089 пъти
plamen6703 - майстор
Пускаха такъв фритюрник по спомен миналата година или началото на тази, цената беше около 160 лв. :wink: ! :partyman:
klomo - специалист
пон окт 22, 2018 7:28 amChefo77 написа:
пон окт 22, 2018 12:02 amklomo написа:
съб окт 20, 2018 11:58 pmnikolov333 написа:
Колкото харчи, толкова топли.. КПД 99.9% :-D
Все пак има разлика от механичен и електронен регулатор, която дава и икономия един спрямо друг. На този не пише с какъв е. Интересуваме и колко е чувствителен откъм определяне на температурата.
В момента съм с Аерлек с електронен регулатор,но имах няколко пъти проблеми с него и не бих повторил.
Каква точно разлика очакваш в зависимост от това дали е механичен, или с електронен регулатор?
Какви проблеми си имал с Аерлек, за които не можеш да се възползваш от гаранцията си?
Разликата като между помпа-дюза и команрейл. Икономия на електричество.

Изгоря платаката на аерлека. Отидох на ремонт. После пак изгоря, пак ремонт. Боята се напука зверски не прилича на нищо. В момента още сме с него ,понеже е супер чувствителен и докато изкара.
nikolov333 - майстор
Пак ще кажа, за който не е разбрал, икономията на електричество от конвектора е за сметка на по-ниската температура, която ще се поддържа..
Chefo77 - майстор
вт ное 13, 2018 10:10 pmklomo написа:

Разликата като между помпа-дюза и команрейл. Икономия на електричество.

Изгоря платаката на аерлека. Отидох на ремонт. После пак изгоря, пак ремонт. Боята се напука зверски не прилича на нищо. В момента още сме с него ,понеже е супер чувствителен и докато изкара.
Нали не мислиш, че комън рейла е по-икономичен от помпа дюзата? ;)
За Аерлека - не мисля, че проблемите с платката са от конвектора, но не изключвам да сте изтеглили късата клечка.
kozl - майстор
Понеже съм ептен незапознат с помпа дюзата, си мисля че има нейде икономия в комънрейла. Може би производството на комънрейл е по-ефикасно, а и универсалната употреба и това води до налагане и превземане на пазара :?
Или па да зема да се чудя, кой бойлер е по-икономичен - обемния или проточния :?
Аз обемен още не съм срещал в Лидл, но некакви проточни се точика по некое време, даже още има остатъци.....
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: