• 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
пишман_майстор - майстор
Е човек трябва да е наистина много тъп да им даде исканите пари, при положение, че го има в немско и с малко усилие ще му стъпе на около 150-160 лв ( не съм го смятал точно , но някъде там, дори и по-малко в определени случаи )
Svezar - специалист
ср дек 12, 2018 12:14 pmji4kata8 написа:
За габкото никой не писа закупената машина ще мине ли без мито,ддс?Щот май е на късмет,и ще е с по малка гаранция 2г.
Какво мито и ДДС от страна член на ЕС [-X
radius - майстор
Що, ДДС си се дължи :razz: , за митото ясно.
пишман_майстор - майстор
ДДС за стока от страна членка на ЕУ се дължи ако преди това е купена без начисленото им ДДС. В случая стока купена с ДДС ( както е за винтовера примерно ) не трябва да се дължи доп.ДДС при нас. Тези номера с ДДС-ето имат смисъл за големи обеми и при чувствителни разлики в ДДС ставките на отделните ЕУ страни .
acronym - помощник
ДДС-то се плаща в страната от която се купува и е калкулиран в цената.
ср дек 12, 2018 12:14 pmji4kata8 написа:
Са го гледам в ибея поне вчера го имаше.
Рекох и аз да погледна. И видях защо е свършил на сайта на лидъл. :-D
Мислих, че само тук има търгаши.
Гледам една обява в нашите сайтове, на снимката "търговеца" е показал, че в колата си има 2 броя куфара ..., а ние за един се изтрепахме в магазина 15 човека :weedman:

Иначе в бея, нови на цени от 113 до 160$ от Германия. Това да не са нашенци гурбертчии, решили да изкарат някой лев още. :lol:

Нещо ми подсказва, че дори и да го пуснат лидъл отново, цената ще е далеч от тази която беше сега.
ср дек 12, 2018 3:23 pmacronym написа:
ДДС-то се плаща в страната от която се купува и е калкулиран в цената.
ср дек 12, 2018 12:14 pmji4kata8 написа:
Са го гледам в ибея поне вчера го имаше.
Рекох и аз да погледна. И видях защо е свършил на сайта на лидъл. :-D
Мислих, че само тук има търгаши.
Гледам една обява в нашите сайтове, на снимката "търговеца" е показал, че в колата си има 2 броя куфара ..., а ние за един се изтрепахме в магазина 15 човека :weedman:

Иначе в бея, нови на цени от 113 до 160$ от Германия. Това да не са нашенци гурбертчии, решили да изкарат някой лев още. :lol:

Нещо ми подсказва, че дори и да го пуснат лидъл отново, цената ще е далеч от тази която беше сега.

За това писах пг
https://www.ebay.co.uk/itm/USB-Adaptor- ... ect=mobile

В олх се появи на 40лв.,иначе в сайта беше на 10€,но го няма от мн.време.
пишман_майстор - майстор
Разпродаден е в момента https://www.lidl.de/de/parkside-perform ... --&group=d
nikolov333 - майстор
Е тва е вече пълен резил.. щом и в немския са го свършили, е..бахти вървежния гайкиверт ще е.. :-D :lol: :lol:
gnt69 - майстор
чет дек 13, 2018 12:19 amnikolov333 написа:
Е тва е вече пълен резил.. щом и в немския са го свършили, е..бахти вървежния гайкиверт ще е.. :-D :lol: :lol:
А мотат се не поръчват докато има, тез дни очакваме да настане драма и със другите инструменти от профи серията.
Не само в Германия е свършил, и във чешкия лидъл и в белгийския. :partyman:
batVenci - специалист
Ами празници идват, хората си имат стабилни доходи, та 60 евро за винтоверта, дето у нас бе към 200 лв., за тях са си практически нищо...
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: