• 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
comunikator - специалист
Добри ли са тези оберфрези от понеделник?
Миналия път се чудих и не си взех .
grizan1980 - специалист
Някой взе ли телескопа 70/700мм
[/quote]
Преди време бях взел бинокъла ..... не ми хареса оптиката , не фокусираше добре. Имам един руски с призма несравним е .... За телескопа не се доредих , но пак ще го пуснат .... сигурно и неовото качество ще е Такова......
cholev - майстор
съб дек 15, 2018 4:14 pmVirtex написа:
На това
https://www.lidl.de/de/parkside-akku-sc ... a1/p282596
и това
https://www.lidl.de/de/parkside-akku-bo ... b1/p243370
батериите заменяеми ли са ?

Другият вариант е 20V, но там изглеждат по-тежки нещата ( Чолев ако може да каже как са 12V спрямо 18V ) като "комплект"
X20 е най комплектната серия. Аз имам 20в pabs 20 и 16в pabs16, които са пълна издънка, относно съвместимост. pabs20 несъвместим с 18в и Х20- пълна издънка- междинна бройка
На компернас 10.8 с малко барване или без са съвместими с 12в компернас
За 12в (гризли) французина казва, че всичко е ок

Virtex - майстор
Хубаво де, това не е ли Х20 team ?
https://www.lidl.de/de/parkside-akku-bo ... d4/p290841
PABS, но батериите са Х20 по снимките.

Питам, понеже познат се интересува за съвместимостта ако си вземе тези двата 12V, а ако няма да е нещо x20 + 12V за по-лека употреба.

Съответно нямам идея дали PBSA 12 B1 ще се справя добре за неотговорни неща или ще е по-добре PABS 20-Li D4. Макар че за последния ме хвърли в размисъл дали са съвместими, поне като гледам снимката са.

Иначе другият уред (понеже засега човека обмисля два уреда) ще е най-вероятно PDSSA 12 A1 като винтоверт/импакт, а за пробиване или PBSA 12 или PABS 20-Li D4, който на снимките е Х20

Макар че след клипчето по-горе нямам идея какво да му препоръчам :-D :-D PDSSA се чудя дали ще му върши работа (изглежда слаб), понеже гледа и теглото на уреда, та 18V версиите може да му идват тежки за честа употреба.
cholev - майстор
20в вече се продават само Х20 и перформънс. Moя pabs20 дето споменах е от 2016г, несъвместим и с 18в и с х20
този показал Virtex-a е по нов, вече под серията х20. Тази серия е най универсална и е актуална.
comunikator - специалист
Тази батерия от 12в зеге няма да стане на 10.8в винтоверти със свалящия патронник въпреки еднаквия външен вид.
EDI - майстор
Циркулярите дискове 190х30 са хубави.Прави са и режат много добре.Днес рязаха тик и пурпурно сърце, яде сърцето като кашкавал.
Djack - специалист
Aз смятам да грабна утре правия шлайф и оберфрезата! Ще се радвам ако някой от вас сподели мнения! :partyman:
fore - майстор
пет дек 14, 2018 7:21 pmVirtex написа:
Някои помни ли предишните цени за тези неща:
1. Правия шлайф
2. работната стойка
3. гаечните ключове с тресчотки
Правият шлайф го купих миналата година по това време на същата цена.
Гаечните ги вземах от Кауфланд и мисля че бяха и те на подобна цена.

Правият шлайф е машина. Мощен и удобен за работа. Скоро го ползвах да пиля гнездата на крушките на стоповете на мерцедеса. Бяха здраво нагорели.

Мисля да взема малкият 12 волтов на батерия. Брато го има и е много удобен за инцидентна фина работа и където няма ел. мрежа.
radius - майстор
Чакай и аз да питам, че само плюя :-D
Стойката дали е по-удобна от райдърската например? Едната има менгеме, но пък другата е с променлива височина, което ми се струва по-удобно. Лошото е че трябва на чифт да се купуват.
Прикачен файл:
stoika lidl.jpg
stoika lidl.jpg (94.64 KиБ) Видяна 2968 пъти
Прикачен файл:
raider.jpg
raider.jpg (106.03 KиБ) Видяна 2968 пъти
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: