• 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
cholev - майстор
пет фев 01, 2019 12:51 amVirtex написа:
Чак не ми се вярва, че това са снимки от днес....
Аз имам по стара версия така че в 8 ме нямаше там. :-D
Но пък в 16.30 имаше бая винтоверт- от пълно пале 2/3 бяха останали
Тази версия е много различна от предишната. Бутона ляво дясно е стандартния- на старата версия се върти подобно на перфоратора 1050вата
И най чудното- предната версия като батерия е съвместима с шлайфа 12в и зегето, а новата със ножицата 12в :-D
пет фев 01, 2019 12:51 amVirtex написа:
..
cholev ти като вземеш нещо не пазиш ли бележката специално ? Много хора не обръщат внимание и после стават такива истории.

Иначе да, под товар е хубаво да се провери дали батерията издържа, било то и с минимално натоварване.
Абе пазя ги ама без фанатизъм- то пък се издъних на един от най скъпите уреди :?
Иначе тествах батерията с 20в бормашината (от междинните серии дето не е съвместима нито със старите 18в нито с Х20) с помоща на две жици.
Върти на 6. При обратния тест 20в на шлайфа има искри при докосване кабела, но не завърта.
Шлайфа е с 3 клеми- едната под името TV
Virtex - майстор
Имало е 2/3 налични винтоверти от тези новите 12V, за които уж по-горните снимки хората се редят ?

Инае за искрите - ако ползваш тънки кабели е нормално, че дори и дебели да са, се очаква да има искри ако ги натоварваш много.
пишман_майстор - майстор
Дори и в онлайн магазина им са вдигнали с 5 евро цената на винтоверчето. Явно търсенето е голямо...
dadko - майстор
пет фев 01, 2019 12:51 amVirtex написа:
Чак не ми се вярва, че това са снимки от днес.
Естествено, че не са. Забелязваш ли декорацията от балони? Това са снимки от откриването.
fore - майстор
И според мене това са спекулации. Никакви опашки нямаше на новият Лидл в Обеля като минах в 7.40 сутринта. А купих винтоверта вечерта от Надежденският Лидл. Имаше бол бройки.

На снимката от Лидл Русе се виждат и балони. Явно това е снимка от откриването на магазина....
batVenci - специалист
пет фев 01, 2019 11:08 amcholev написа:
Иначе тествах батерията с 20в бормашината (от междинните серии дето не е съвместима нито със старите 18в нито с Х20) с помоща на две жици.
Върти на 6. При обратния тест 20в на шлайфа има искри при докосване кабела, но не завърта.
Шлайфа е с 3 клеми- едната под името TV
Щом батерия от най-добрата им серия заминава за по-малко от два месеца, смятай...
Сега, Чолев, ти си на ход. Пиши как стои въпроса с двумесечна гаранция на батериите им...
cholev - майстор
пет фев 01, 2019 1:29 pmbatVenci написа:
пет фев 01, 2019 11:08 amcholev написа:
Иначе тествах батерията с 20в бормашината (от междинните серии дето не е съвместима нито със старите 18в нито с Х20) с помоща на две жици.
Върти на 6. При обратния тест 20в на шлайфа има искри при докосване кабела, но не завърта.
Шлайфа е с 3 клеми- едната под името TV
Щом батерия от най-добрата им серия заминава за по-малко от два месеца, смятай...
Сега, Чолев, ти си на ход. Пиши как стои въпроса с двумесечна гаранция на батериите им...
В грешка си.
1. Написах, че батерията я тествах и е ОК. т.е включих я към бормашината 20в и върти. Демек е ОК.
2. Гаранцията на батериите е 1година- пише го в ръководството
До сега:
Батерията е ОК,
Ключа работи (при натискане дава искри кабела към уреда)
Има потребление на ток при включване, а защо не върти?
пишман_майстор - майстор
Върни машината, дано да си я плащал с карта. Има вариант при такова плащане ( с карта) да си вземеш разпечатка и с нея в магазина . Аз съм го правил , но в немско. Сега как е точно в Бг....
cholev - майстор
пет фев 01, 2019 2:15 pmпишман_майстор написа:
Върни машината, дано да си я плащал с карта. Има вариант при такова плащане ( с карта) да си вземеш разпечатка и с нея в магазина . Аз съм го правил , но в немско. Сега как е точно в Бг....
Пишмане, печелиш една бира majestic, ама като я намалят на 0.79лв :-D (почти свършва от предната промоция :? една каса остана за събота неделя :) )
Пичове паднах под масата - звъня на клиентската линия и питам може ли с копие от банковото авизо да подам рекламацията и отговора:
-Да разбира се. Отидете в най близкия магазин, предайте уреда и кажете, че сте говорили с клиентската линия и тя е разрешила да приемат уреда без касова бележка и без нищо (даже без копие от авизото). Е какво- на са ли номер едно :prayer: :prayer:
пишман_майстор - майстор
Аз не съм много фен на бирата, но виж на ирландска рикия - да :) Радвам се, че има развитие по проблема ти . Ще знаем и ние как се процедира у нашенско.
П.п. имам грозното съмнение, че си им казал името си и те няма как от кумова срама да откажат на най-върлия им поддръжник и клиент
Последна промяна от пишман_майстор на пет фев 01, 2019 3:16 pm, променено общо 1 път.
  • 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: