Нека намерим най-тънките цени.
kozl - майстор
Още едно LED фенерче 3в1 с безконтактно зареждане даде фира. Купил съм 3 от Лидъл. Вече с една рекламация ми върнаха парите за едно, но ми свиха касовата, а на нея бяха 2 бр. Аз пък съм затрил за третото фенерче и вероятно останалите две фенерчета са без гаранция :?
Ся вариантите са два:
1. Да се пробвам в Лидъл и да обяснявам как са ми свили касовата при рекламация, а в нея са били 2 бройки :?
2. Да се пробвам - поправи си сам. Вече имам неуспешен опит за поправка на батерия за винтоверт, но пък си купих нова за 40 пари от Бушона с 1 месец гаранция. А на повредените ще се пробвам, като има време.
А да още като ми подмениха първото и купих подобно фенерче от Метро за малко повече пари - за сега работи. Та мисля, че лидълсите фенерчета 3в1 се издъниха. Поне при мен.
То и аз имам пропуск в това, че не си поисках касовата при рекламацията, но.... :sad: Следващия път - нащрек :wink:
turbobiit - напреднал
пет фев 08, 2019 10:08 pmmanobg написа:
пет фев 08, 2019 4:03 pmmnn написа:
Привет,
Прахосмукачката https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=20263
Дали ще върши работа за домашни строителни ремонти?
Благодаря
Прахосмукачката е идеална, имам я и я ползвам в работилницата, няма грешка.
А от къде се взимаха резервни торбички за тезе прахосмукачки?Имаше писано коя фирма продава в Пловдив,но не си спомням.
Фитилчо - майстор
пон фев 11, 2019 10:35 amturbobiit написа:
пет фев 08, 2019 10:08 pmmanobg написа:
пет фев 08, 2019 4:03 pmmnn написа:
Привет,
Прахосмукачката https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=20263
Дали ще върши работа за домашни строителни ремонти?
Благодаря
Прахосмукачката е идеална, имам я и я ползвам в работилницата, няма грешка.
А от къде се взимаха резервни торбички за тезе прахосмукачки?Имаше писано коя фирма продава в Пловдив,но не си спомням.
Мисля, че тониклийн
EDI - майстор
Тони имат всякакви торби.Обаче аз от доста време правя следното за моя ЛАВОР.Имам един картон с Ф на дупката на прахосмукачката.Като ми свършат торбите, отивам в ТЕХНОПОЛИС или друг голям магазин и винаги си намирам торба.Вече има доста производители и избора е голям.
Virtex - майстор
Понеже старанието на cholev си заслужава отделна тема, отделям мненията за масата тук:

Маса за заваряване

Този път новият сезон ще започне малко по-късно (някъде с началото на екс-фактор, за да вървят в синхрон :-D /шега), понеже нямам много време за чистене на реалният offtopic от тази :)
dido uzunov - специалист
пон фев 11, 2019 10:35 amturbobiit написа:
пет фев 08, 2019 10:08 pmmanobg написа:
пет фев 08, 2019 4:03 pmmnn написа:
Привет,
Прахосмукачката https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=20263
Дали ще върши работа за домашни строителни ремонти?
Благодаря
Прахосмукачката е идеална, имам я и я ползвам в работилницата, няма грешка.
А от къде се взимаха резервни торбички за тезе прахосмукачки?Имаше писано коя фирма продава в Пловдив,но не си спомням.
Аз си купих тия. По скъпи са от хартиените , но издържат по-вече. Имаше тогава на промоция 10бр. за 20лв На торбичкта пише, че се произвеждат от ТОНИ ФИЛ-ООД Пловдив. Там може да търсиш. Ето как изглеждат www.emag.bg/torbichka-za-prahosmukachka ... DKB0CJBBM/
manobg - специалист
пон фев 11, 2019 4:58 pmdido uzunov написа:
Аз си купих тия. По скъпи са от хартиените , но издържат по-вече. Имаше тогава на промоция 10бр. за 20лв На торбичкта пише, че се произвеждат от ТОНИ ФИЛ-ООД Пловдив. Там може да търсиш. Ето как изглеждат www.emag.bg/torbichka-za-prahosmukachka ... DKB0CJBBM/
Точно тези си купих и аз преди година. Да се търси модел UB9, това е важно, успех.
mnn - помощник
Само с торбичка ли са или има и някакъв филтър? И дали ще става за мокро?
EDI - майстор
За мокро се дърпа без торба.Тези на Тони са многослойни и се използват директно.Ползвал съм UB9 торби нищо не преминава в казана при нормална употреба.Обаче вече не ги ползвам, защото имат три зъба на отвора и се налага или да ги изрежа, или да се боря с нахлузването.
Фитилчо - майстор
вт фев 12, 2019 8:36 amEDI написа:
За мокро се дърпа без торба.Тези на Тони са многослойни и се използват директно.Ползвал съм UB9 торби нищо не преминава в казана при нормална употреба.Обаче вече не ги ползвам, защото имат три зъба на отвора и се налага или да ги изрежа, или да се боря с нахлузването.
Я поясни, моля, че не те разбрах.
И какви точно ползваш?

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: