Нека намерим най-тънките цени.
swissmad1 - специалист
вт мар 12, 2019 11:09 pmbatVenci написа:
Гледам цената ...............
Гледай хубаво
Използвайте защитен газ 100% СО2
, не само цената. Плюс това е с диаметър 1,2 мм. при което едва ли ще върши работа при лидълската шитня .
batVenci - специалист
Интересен способ на заварка, флюс, плюс газ. Просто ми стана интересно, дали лидълската телчарка, няма да може да заваря с тази много изгодна тръбнофлюсова тел. Но явно ще си трябва и допълнително подаване на газ, или просто казано, тази тел, май няма да става за лидълската телчарка?..
behwolf - специалист
Здравейте, все се каня да си купя акумулаторен винтоверт. Сега гледам, че от Понеделник са пуснали една акумулаторна отвертка, дали си заслужава или по-добре да си купя винтоверт? Тука гледам едно леко сравнение с Bosch https://www.youtube.com/watch?v=5i9qecjwEm4
stefanjor - специалист
В събота 16.03 ще има ел. ренде.
Ренде
Отдавна не са го пускали.
Ако някой го е ползвал може ли да сподели някакви отзиви?
За хоби цели подходящо ли е, или някой модел на Einhell е по- добър избор?
atanasov2004 - специалист
И аз се чудя за рендето :? Не че ми трябва много, ама малко повече от стек цигари :-D Да ви издам едно инфо на ухо - има една промоция на червено вино от Северна Африка - Мерло - Каберне Совиньон мисля беше 3,49 лв, даже за моите претенции за вина, това е направо без пари :-D :-D :-D Довечера
ще пълня количката :)
ESPACE - майстор
ср мар 13, 2019 11:48 amatanasov2004 написа:
промоция на червено вино от Северна Африка - Мерло - Каберне Совиньон мисля беше 3,49 лв,

Да не е от ЮЖНА Африка и за 4,49?
atanasov2004 - специалист
Не обърнах голямо внимание може да е Южна но цената е 3,49лв
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср мар 13, 2019 12:31 pmatanasov2004 написа:
Не обърнах голямо внимание може да е Южна но цената е 3,49лв

Прикачен файл

54349967_2276517505732476_5419473928336703488_n.jpg
EDI - майстор
Виното е страхотно, от доста време го ползвам по предназначение. :partyman:
cholev - майстор
ср мар 13, 2019 1:43 pmEDI написа:
Виното е страхотно, от доста време го ползвам по предназначение. :partyman:
Х-м домашното вече свършва и минавам на купечко. Ще го проверя това вино, но ме спира винтовата капачка. Засега не съм срещал такова, което да ми е харесало, а чилийски и южноафрикански все такива. Бутилират се в Германия и имат някакъв привкус. Ама щом го похвалихте ще пробвам.
За да не сме съвсем оф към колегата с винтоверта. Винтоверт по универсално- и по мощно и за пробиване (вземи си на 12в), но пък и тази отверка има няколко интересни бита и за по малки винтове е достатъчна- извод- купи си и двете :-D

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: