Нека намерим най-тънките цени.
atanasov2004 - специалист
Аз вино си имам :-D - перфектно домашно, но това за тези пари е голям удар :-D по добре от ударните машинки на Лидъла :-D
DMN - майстор
atanasov2004 написа:
Аз вино си имам
Преди още да прочета този ти пост, предположих, че имаш нещо домашно - няма да обяснявам защо си го помислих :-D .
Я си пий домашното и не се връзвай на подобни "промоции", че уж са по-качествени. Щото на твоето вино знаеш какво си слагал и какво е станало. А на това, нито знаеш как са го правили, нито как е станало вино... На вкус може да го докарват , ама......щом му намалят цената, промоции и т.н., значи правят търговски завъртулки, за да го продават с лека лъжа някъде по трасето....като всички стоки на "промоция"
:partyman:
ky-kyy - майстор
Баси, кви хора сте, веееее....март месец преполови, те вино имали :axe: Аз моето, до Нова година, ако остане каничка, се радвам....ама не остава....Баси :evil:
Гост - специалист
ср мар 13, 2019 6:28 pmky-kyy написа:
Баси, кви хора сте, веееее....март месец преполови, те вино имали :axe: Аз моето, до Нова година, ако остане каничка, се радвам....ама не остава....Баси :evil:
Значи- малко правиш. Наесен купуваш повече грозде и те така. Аз не купувам грозде, само което обера от асмите в двора (около 200 кг) и вино имам до ново. Сега имам и от последната реколта, и ланшно и по-ланшно. Толкова сме пиячи в къщи...
Да не съм офтопик- минах през лидъла тая вечер и повъртях в ръка акумулаторните отвертки. Ами- те като детска играчка. Кажете- за какво бихте ги ползвали ? (който си е взел, де)
А за да не съм и голословен- ky-kyy, прати ми данни на Л. С да ти изпратя една бутилка за дегустация ;-)
batVenci - специалист
В оффроуд форума, още от снощи, почнаха акумулаторния гайковерт...
Гост - специалист
чет мар 14, 2019 5:45 ambatVenci написа:
акумулаторния гайковерт...
Гайковерт??? За същия инструмент ли говорим? Щото тази детска играчка и винтоверт не може да се нарече. Акумулаторна отвертка си е най-точното, но какво приложение би имало се чудя...
Gadnyara - специалист
Ще има гайковерт от 18.03.
Не вярвам дори да може да развие болтове/гайки на колела на лека кола. :wink:
ky-kyy - майстор
ср мар 13, 2019 9:23 pmГост написа:
ср мар 13, 2019 6:28 pmky-kyy написа:
Баси, кви хора сте, веееее....март месец преполови, те вино имали :axe: Аз моето, до Нова година, ако остане каничка, се радвам....ама не остава....Баси :evil:
Значи- малко правиш. Наесен купуваш повече грозде и те така. Аз не купувам грозде, само което обера от асмите в двора (около 200 кг) и вино имам до ново. Сега имам и от последната реколта, и ланшно и по-ланшно. Толкова сме пиячи в къщи...
Да не съм офтопик- минах през лидъла тая вечер и повъртях в ръка акумулаторните отвертки. Ами- те като детска играчка. Кажете- за какво бихте ги ползвали ? (който си е взел, де)
А за да не съм и голословен- ky-kyy, прати ми данни на Л. С да ти изпратя една бутилка за дегустация ;-)
Вярно е....малко правя. А и приятели имам достатъчно :-D Да сме живи и здрави, пък не е, като да няма магазини :)

И аз го погледнах това отвертче....ползвал съм подобно на Бош, само че със сменяеми батерии. Подарък ми беше, когато си купувах машини и с една камара боркорони и свредла, също ме накичиха. Да ти кажа, единственото хубаво е, че малко и леко и че впечатлява децата. За друго, не чакай :)
EDI - майстор
Ами то това е отвертка от сорта на ИКСО и другите подобни, ползва се за дреболии, какво очаквате да прави.
Фитилчо - майстор
ср мар 13, 2019 2:26 pmcholev написа:
ср мар 13, 2019 1:43 pmEDI написа:
Виното е страхотно, от доста време го ползвам по предназначение. :partyman:
Х-м домашното вече свършва и минавам на купечко. Ще го проверя това вино, но ме спира винтовата капачка. Засега не съм срещал такова, което да ми е харесало, а чилийски и южноафрикански все такива. Бутилират се в Германия и имат някакъв привкус. Ама щом го похвалихте ще пробвам.
И аз така - Веднъж да сме на едно мнение :lol: :partyman:

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: