Нека намерим най-тънките цени.
fore - майстор
Гайковерта е с 20 волтовата клетка Х20. Няма нищо общо с аку отверката. Мисля беше 300 Нм. Преди него пускаха 12 волтова версия която можеше да се включва и в запалката на колата.
Още в последният си коментар зададох и аз въпрос за него, но никой не ме отчете.
Щото тука стана сомелиерска темата. И аз има вино и то от Паликенският край. Бялото лелята го прави само от зърната. Имаше едно червено с вкус на ябълка правено единствено от грозде. Стой с години в бутилка на стайна и почти не се отделя на дъното тригя и няма промяна на вкусът.
Лидлското вино вероятно като се остави в шкафа след някой месец ще се отдели на утайка и безцветна течност за тези пари. Българската Черга се раздел на подобни субстанции след подобен престой в шкафа. Пълен боклук. За това от магазина само доктор Джак. Поне тука не го дестилираме и си е ароматен дървен спиртрец на кленово дърво .

Гайковерта го има на рекламно пано в магазина от 18.03.
пишман_майстор - майстор
Гледам следващата седмица ще пускат в немско гайковерт на ток https://www.lidl.de/de/parkside-elektro ... c3/p295183
Не се сещам да е пускан при нас. Нов продукт?
falosa - напреднал
чет мар 14, 2019 11:07 amfore написа:
Гайковерта е с 20 волтовата клетка Х20. Няма нищо общо с аку отверката. Мисля беше 300 Нм. Преди него пускаха 12 волтова версия която можеше да се включва и в запалката на колата.
Още в последният си коментар зададох и аз въпрос за него, но никой не ме отчете.
Щото тука стана сомелиерска темата. И аз има вино и то от Паликенският край. Бялото лелята го прави само от зърната. Имаше едно червено с вкус на ябълка правено единствено от грозде. Стой с години в бутилка на стайна и почти не се отделя на дъното тригя и няма промяна на вкусът.
Лидлското вино вероятно като се остави в шкафа след някой месец ще се отдели на утайка и безцветна течност за тези пари. Българската Черга се раздел на подобни субстанции след подобен престой в шкафа. Пълен боклук. За това от магазина само доктор Джак. Поне тука не го дестилираме и си е ароматен дървен спиртрец на кленово дърво .

Гайковерта го има на рекламно пано в магазина от 18.03.
12 влотовия го имам...Развива гайки натегнати с пневматичен гайковърт ,но когато дойде време дА НАТЯГАМ ГАЙКИТЕ....дойде ми слабичък. На батерия клеясали болтове с гайки 10-ки ги къса , но бякак бързо му пада батерията.Имам друг 12-волтов на една немска фирма ей... нещо си ....в запалката се включва и на отвиване и на завиване разказа играта на "пасатора". Лидълския обаче е много сладък и удобен,но само за развиване (ама си го пишеше в характеристиките му).другия му плюс е че преходника от запаллката към батерия става за акумулаторния шлайф.
fore - майстор
Е то е ясно че 2 а/ч батерия ще се скапва бързо и то на 12 волта. Нали има и кабел за запалка.

А ако са затегнати с кръстат ключ на алуминиева джанта до откат ще ги отвие ли този 12 волтов ?
Някой ползвал ли е пистолет за боядисване, в новата брошура на ЛИДЛ от 18.03.19
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет мар 14, 2019 3:28 pmvgagolevichin написа:
Някой ползвал ли е пистолет за боядисване, в новата брошура на ЛИДЛ от 18.03.19
Дай линк. Но, принципно, такива стават да си импрегнираш гредите на тавана
plamen6703 - майстор
чет мар 14, 2019 3:28 pmvgagolevichin написа:
Някой ползвал ли е пистолет за боядисване, в новата брошура на ЛИДЛ от 18.03.19
Електрически пистолет за боядисване е много лош и в случая с Лидъл скъп /65 лв./ избор, става за боядисване на ограда и то ако нямаш друг вариант :wink: !
fore - майстор
чет мар 14, 2019 3:56 pmplamen6703 написа:
чет мар 14, 2019 3:28 pmvgagolevichin написа:
Някой ползвал ли е пистолет за боядисване, в новата брошура на ЛИДЛ от 18.03.19
Електрически пистолет за боядисване е много лош и в случая с Лидъл скъп /65 лв./ избор, става за боядисване на ограда и то ако нямаш друг вариант :wink: !
И все пак е добре като даваш мнение да знаеш за какво се говори..............................

Пистолета е пневматичен, с долно казанче.
plamen6703 - майстор
чет мар 14, 2019 4:52 pmfore написа:
чет мар 14, 2019 3:56 pmplamen6703 написа:
чет мар 14, 2019 3:28 pmvgagolevichin написа:
Някой ползвал ли е пистолет за боядисване, в новата брошура на ЛИДЛ от 18.03.19
Електрически пистолет за боядисване е много лош и в случая с Лидъл скъп /65 лв./ избор, става за боядисване на ограда и то ако нямаш друг вариант :wink: !
И все пак е добре като даваш мнение да знаеш за какво се говори..............................

Пистолета е пневматичен, с долно казанче.
Ти сериозно ли :lol: лека и доходна с "пневматичният" пистолет https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?artic ... 5056ab0fb6 :cool: ! :partyman:
falosa - напреднал
чет мар 14, 2019 1:14 pmfore написа:
Е то е ясно че 2 а/ч батерия ще се скапва бързо и то на 12 волта. Нали има и кабел за запалка.

А ако са затегнати с кръстат ключ на алуминиева джанта до откат ще ги отвие ли този 12 волтов ?
Ееее,това не знам. Аз съм със стоманени джанти и болтовете бяха навити с пневматичен гайковърт....

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: