Нека намерим най-тънките цени.
plamen6703 - майстор
Все едно имаш цял харем жени, че се чудиш дали да го купиш или да го подминеш :wink:
Според мен е добър избор и ще върши добра работа! :partyman:
kozl - майстор
пет мар 29, 2019 11:03 pmnaB4o написа:
Добър вечер и от мен, жената е загледала един пасатор 3в1, с бъркалка и чопър на Силвър Крест за 40 лв.
Да ѝ го взимам ли или да отмина. За сега съм ѝ ремонтирал стария, ама тоз е уж по-функционален. Не че ползва всеки ден такъв уред.
Мерси
И аз се вгледах в него, защото имаме същия по функционалност, но е Браун и преди време се повреди приставката за разбъркване на разтвори, с която си правим айрян, а и се ползва най-често. Проблеми имах с намиране на нова за цена 16 лв.
Пък ето сега какво намерих
Но като се има в предвид, че вече мястото наречено "склад" е кът у нас, а стария служи чинно, този в Лидъла го подминах.
zz_stefanov - майстор
съб мар 30, 2019 6:54 amkozl написа:
пет мар 29, 2019 11:03 pmnaB4o написа:
Добър вечер и от мен, жената е загледала един пасатор 3в1, с бъркалка и чопър на Силвър Крест за 40 лв.
Да ѝ го взимам ли или да отмина. За сега съм ѝ ремонтирал стария, ама тоз е уж по-функционален. Не че ползва всеки ден такъв уред.
Мерси
И аз се вгледах в него, защото имаме същия по функционалност, но е Браун и преди време се повреди приставката за разбъркване на разтвори, с която си правим айрян, а и се ползва най-често. Проблеми имах с намиране на нова за цена 16 лв.
Пък ето сега какво намерих
Но като се има в предвид, че вече мястото наречено "склад" е кът у нас, а стария служи чинно, този в Лидъла го подминах.
След дълго ползване на Браун и аз изпаднах в трагедия. Поради това, че ги нямаше в технополиса, купихме горене. Мощна машина, но нищо общо няма с добре конструирания Браун. Примерно, като пуснеш ножа така завърта материала, че го плиска навън.
Как са лидълските засега не знам.
Chefo77 - майстор
Горенье не правят такива уреди, поръчват ги.

Павка, налазвай го. Имаш време да го върнеш, ако не задоволява жената :)
Andri01 - майстор
".... ако не задоволява жената :)" :? :? Чефооо,млад си още бе! :partyman:
zz_stefanov - майстор
съб мар 30, 2019 9:29 pmChefo77 написа:
Горенье не правят такива уреди, поръчват ги.

Павка, налазвай го. Имаш време да го върнеш, ако не задоволява жената :)
Сигурно е така, тя и марката вече е купена от китайци. Това не пречи продукта, след като се проектира на CAD системата, да се пробва преди да се пусне в производство. :)
naB4o - специалист
След като оправих стария пасатор, реших да не взимам нов. Ще взимам парочистачка, понеже вече 4-5 месеца сме без. Жената предпочете парочистачка, а другата седмица имало...
А аз почнах да заглеждам един керхер :)
Chefo77 - майстор
нед мар 31, 2019 9:37 amzz_stefanov написа:
съб мар 30, 2019 9:29 pmChefo77 написа:
Горенье не правят такива уреди, поръчват ги.

Павка, налазвай го. Имаш време да го върнеш, ако не задоволява жената :)
Сигурно е така, тя и марката вече е купена от китайци. Това не пречи продукта, след като се проектира на CAD системата, да се пробва преди да се пусне в производство. :)
За марката не знаех, че е на китайци.
Мисълта ми беше, че правят едри домакински уреди - перални, сушилни, хладилници, фризери, готварски печки и котлони. Всичко останало поръчват.

Бат' Емо, аз моята жена си я задоволявам (надявам се). Взел съм й всичко необходимо за кухнята :-D
inspo - майстор
Аз приключих с боклуците на Лидл.
Преди стоката беше много по добра, сега според мен качеството го развалиха много.
Бях писал за стария ми компресор за гуми на 12 волта.
Перфектен. На скоро, на последната промоция върнах два, пълни боклуци, не вдигаха налягане ,а на единия си личеше че е отварян.
Сега ми се прецака дрелката. От последната промоция. Една дрелка върнах същия ден защото като се прибрах разбрах, че не и работи потенциометъра за оборотите. Смениха ми я с друга, която беше ок. До днес. В действителност не съм пробил нито един отвор с нея. Само я пробвах дали работи и я прибрах в шкафа.
Днеска реших да свърша нещо с нея и греда. Заяде блокажа на патронника и до там. Ще трябва да я връщам явно.
radius - майстор
Карай, важно е че си вредил за супер далаверата и си в играта :lol: :lol: :lol:
Играта се състои в това да купуваш и връщаш безспир - нали няма ограничения.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: