Нека намерим най-тънките цени.
пишман_майстор - майстор
ср апр 17, 2019 9:56 amlov написа:
Ужасно самонадеяно изказване точно с стила на ника който ползваш.
Това че на тях пише max. 10000 rpm. съвсем не означава че могат да се ползват и на ъглошлайф.
Господа четящи предния пост не си го и помисляйте да го правите с такъв диск на флекса.
Винаги съм бил против ползването на дискове ( циркулярни) в машини като ъглошлайф. Винаги . Да вадя ли мненията си на такава тема? Писал съм по такива поводи .
Не оборотите изписани на диска , ме навеждат на мисълта, че са "предназначени" за ъглошлайф , а присъединителния отвор. Специфичен е . Това китайско изпълнение ( да не кажа някаква по-груба дума ) си го има в страни като нашата ( да се предлага така свободно ) . Нарочно не пише на него, че е за шлайф. Ще бъде повод някой да заведе дело.
П.п. ник-а си е ник. Каква връзка има той със зад-очното ми съдържание?
Lisko - майстор
пон апр 15, 2019 12:19 pmшоп написа:
Моето мнение е, че е хубаво да имаш максимално много видове машини и инструменти.
Може да се среже и с флекс, зеге, ножовка, ръчен трион, длето, резачка, но важното е да е безопасно, лесно и бързо.
Може и с Лазар
:mrgreen:
lov - майстор
ср апр 17, 2019 10:24 amпишман_майстор написа:

.........................
Не оборотите изписани на диска , ме навеждат на мисълта, че са "предназначени" за ъглошлайф , а присъединителния отвор. Специфичен е . Това китайско изпълнение ( да не кажа някаква по-груба дума ) си го има в страни като нашата ( да се предлага така свободно ) . Нарочно не пише на него, че е за шлайф. Ще бъде повод някой да заведе дело.
П.п. ник-а си е ник. Каква връзка има той със зад-очното ми съдържание?
Пак бягаш по тъча ама нейсе. Присъединителния размер също нищо не означава. Стандарти колкото щеш. И не си мисли че само у нас се предлагат по различни китайски стоки. И като не пише на диска то на шлайфа пък в инструкцията пише какво може да се закача на него. И сега да не вземеш да ми се оправдаваш че на шлайфа ти инструкцията е на ингилизки или китайски и не го разбираш. :-D
Това че на нас ни е вродено да се правим на бабаити е съвсем друга тема коментирана доста във форума.
пишман_майстор - майстор
Май и ти не схвана тънката ирония, която посочих в мнението си...
Ненапразно сложих и в кавички думата предназначени , ненапразно написах, че дано издържа на такива обороти..
пишман_майстор написа:
"предназначени"
Chefo77 - майстор
Пичове, някой виждал ли е пендулата с диск 210 мм да работи на 7000 оборота??? :?
cholev - майстор
ср апр 17, 2019 5:26 pmChefo77 написа:
Пичове, някой виждал ли е пендулата с диск 210 мм да работи на 7000 оборота??? :?
Е едно е пендулата, друго диска. Диска до 7000, а пендулата по спомен 4600
Chefo77 - майстор
Е виж Djack какво е писал.
Djack - специалист
Ама моята пендула е 180мм. На 7700 оборота мисля.

Прикачен файл

2019-04-17 21.45.37.jpg
fore - майстор
:lol: Твоето е настолният циркуляр за метал....... :prayer: Тука сме се събрали.........

Пендула е машина за рязане на дърво с изтегляне, а без е герунг.
Djack - специалист
Объркал съм терминологията значи. Аз на туй нещо искам да слагам диск за дърво. :partyman:

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: