Нека намерим най-тънките цени.
EDI - майстор
Вероятно стават перата и от другите роиизводители.Айнхелски се продаваха някъде.
radius - майстор
Мерси пичове, а дали има зарядно в комплекта?
djogobg - специалист
Аз за накрайници, вместо пластмасовите връзвам парченце тел - доста по-добре реже, не бръмчи толкова и ако се откъсне нещо знам, че до една година ще се е разпаднало, а не да ловя пластмаси из двора.
gogyto - специалист
пет май 17, 2019 6:29 amradius написа:
Някой да каже нещо за акумулаторния тример за трева? Усещам че ще е много як :) Колко ли минути ще бръмчи? Става дума разбира се да дооправя тук-там от косачката.
За 200лв се взима бош, ма сигурно и той е същата плюнка.
Не го виждам този тример, от кога е?
radius - майстор
Ами аз наживо го видях вчера в Т-ще. Да не е нещо изостанало...
gogyto - специалист
пет май 17, 2019 7:44 pmradius написа:
Ами аз наживо го видях вчера в Т-ще. Да не е нещо изостанало...
Най-вероятно е така.
nikolson - майстор
Лидъл ще правят битак в някои от магазините си. На сайта им има в кои градове, така че, който иска, може да ходи да рови.
cholev - майстор
пет май 17, 2019 6:29 amradius написа:
Някой да каже нещо за акумулаторния тример за трева? Усещам че ще е много як :) Колко ли минути ще бръмчи? Става дума разбира се да дооправя тук-там от косачката.
За 200лв се взима бош, ма сигурно и той е същата плюнка.
Какви минути- като го заредя и кара цяло лято. И това стария модел с 1.5ач. Ножчетата ако внимаваш 1-2 на сезон. Е оня ден смазах едно на първо ползване, ама това изключение :?
jekasus - майстор
Аз се заглеждам за малкия аку ъглошлайф от събота, като гледам зарядното, сякаш пасва на фенера и по-стария 12В винтоверт.
За дребни работи интересна машинка, а като имам/евентуално/ вече три батерии, работата нямада е проблем...
Фенерчето днес си свърши хубавата работа - дизайна на апартамента е черно-сив, плочките са черно-сиви, времето е гадно/то е ако слънчево, пак е гадно/ , лепнах фенера отстрани на машината/има магнит/ и си рязах черно-сивите плочки абсолютно спокойно без да напрягам очите си...
Тоя бръмбзък ако е със същата батерия, ще го взема...
grizan1980 - специалист
пет май 17, 2019 7:49 pmgogyto написа:
пет май 17, 2019 7:44 pmradius написа:
Ами аз наживо го видях вчера в Т-ще. Да не е нещо изостанало...
Най-вероятно е така.
Може би е от около месец..... бяха го пуснали в някаква градинска седмица ..... първоначално му се чудех че имам електрическа коса Бош , ама викам туй между доматите за по бързо ...... Пробвах го и на по дебели бурени чудесно се справя. Само колегата да каже каква тел ползва и как я връзва ,ще ми е интересно да открадна идеята .... Благодаря....

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: