Нека намерим най-тънките цени.
Гост - специалист
пет юни 21, 2019 3:54 pmшоп написа:
Направо се избийте:-)
Аз с никого няма да се бия. Просто, защото вече си имам батерия 4 A/h
Пък всеки решава сам за себе си дали му трябва акумулаторен инструмент. Ако съм в гарсониерка 40 квадрата- ше ми трябва 10 метра разклонител, нао както казаха- да опъвам 50 метракабел из двора, че да включа машинка за 5 минути- нема нужда.
manobg - специалист
Аз също живея на село и постоянно ползвам безкабелни инструменти, много по-удобно е пред това да разпъвам кабели за всеки завит винт. Сега дори строя едно 40м2 дървено бунгало и само пендулата ми е на ток, цялото го правя с импакта и винтоверт за разпробиване на дупки. С импакта завивам 18см винтове Ф8 в дърво, до сега съм монтирал над 80 греди. Знаеш ли каква плетеница ще стане ако ползвам кабели ?
gogo7777 - майстор
Да ви питам.....колко често ви се налага да ползвате машините насред двора, та ви мързи да опънете 20-30 метра удължител? Да не берете доматите със зеге и вадите картофите с перфоратор? :-D
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед юни 23, 2019 6:22 pmgogo7777 написа:
Да ви питам.....колко често ви се налага да ползвате машините насред двора, та ви мързи да опънете 20-30 метра удължител? Да не берете доматите със зеге и вадите картофите с перфоратор? :-D
На колко ли уя си сайбия, че тъй коментираш и поценяш...
kr1100 - майстор
[quote=n_a
На колко ли уя си сайбия, че тъй коментираш и поценяш...
[/quote]

Имам но избягвам да ги ползвам - само като вали.; Че като реша а батерията долу - на заряд. А и са кекави в сравнение с 1 уред на ток/ кабел. За градина с големи разстояния не стават . Няма да ходя напред назад да зареждам.
Имам пуснат кабел на 70% от дължината стига ми. / ама съм на малко местенце квадратно. Едва е 3 дка. :lol:
Последна промяна от kr1100 на пон юни 24, 2019 11:28 am, променено общо 1 път.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед юни 23, 2019 7:30 pmkr1100 написа:
[quote=n_a
На колко ли уя си сайбия, че тъй коментираш и поценяш...
Имам но избгвам да ги ползвам - само като вали.; Че като реша а батерията долу - ма заряд. А и са кекави в сравнение с 1 уред на ъок/ кабел. За градина с големи разстояния не стават . Няма да ходя напред назад да зареждам.
Имам пуснат кабел на 70% от дължината стига ми. / ама съм на малко местенце квадратно. Едва е 3 дка. :lol:
[/quote]
:lol: :lol: :lol: :shock: :lol: :lol:
gogo7777 - майстор
нед юни 23, 2019 7:17 pmn_a написа:

На колко ли уя си сайбия, че тъй коментираш и поценяш...
Трябва от време на време да коментирам, щото съвсем ще ви оглозгат в железарията. :wink:
vlax - майстор
нед юни 23, 2019 7:17 pmn_a написа:
На колко ли уя си сайбия,
:shock: :-D :goodman: :lol:
:partyman:
Andri01 - майстор
Русчо има в предвид: " на колко ярда...". Но в бързината ярдовете са станали на .... кво ли? :? :partyman:
vlax - майстор
нед юни 23, 2019 8:42 pmAndri01 написа:
Русчо има в предвид: " на колко ярда...". Но в бързината ярдовете са станали на .... кво ли? :? :partyman:
Аз като не следа темата и си помислих...... :lachtot: :stock1:

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: