Нека намерим най-тънките цени.
ben84 - специалист
чет юни 27, 2019 3:32 pmmiroki написа:
...сравнение- скорост/цена на план няма такива цени за толкова бърз интернет никъде :cool:
Така си е.
Но пък при нас послъгват със скоростите много.
Трябва да се гледа дали техния интернет не е гарантиран. Т.е. това да е минималното гарантирано. И при нас има такива и за 10 Mb се плаща доста. Като за 100 не гарантиран.
У Парижко "Camping Paris est" струваше 45 евро за месец wifi.
Като имаше 10 минути демо. На демото беше добре, ама след като си платих, стана зле. Все едно тука на мобилния да ми свършат мегабайтите на макс. скорост.
И там са мошенници, кога става дума за пари. :-D
Virtex - майстор
вт юни 25, 2019 9:12 pmcholev написа:
Уе уе, колко тънко се пофали, че е в чужбинско. :-D . Епа приятно прекарване пожелавам, от името на всички лидълски фенове :)
+
вт юни 25, 2019 9:34 pmjekasus написа:
Там ,в чужбинско, в хотелите нямат ли интернет? :-D
Шегаджии :-D

Чолев благодаря за пожеланията, макар и късно видяни. За "хвалене" беше преди няколко седмици, когато писах от доста различна часова зона, този път беше съвсем стандартна разходка до Гърция в отдалечен район :)
ср юни 26, 2019 7:58 pmnikolson написа:
Зависи от чужбината. А и вероятно полва нет през телефона си.
От телефона, мястото беше отдалечено и нямаше никакъв WiFi.
---
Иначе съм разочарован ! Очаквах снимки на магазините от четвъртък за 4Ah батерия като опашки или по-интересни ситуации, но уви, нямаше нищо :-D

По въпроса за предишният акумулаторен ъглошлайф с регулиране на оборотите - при проба с 2Аh батерия ако не тръгне предполагам е за рекламация ?
marian1 - майстор
Късно се включвам, но да ви споделя нещо.
Наскоро си купих аку ъглошлайфа от лидл УК. Айде някой да се сети, на колко години е аку батерия. А причината защото някой може да попита, защо на нов ъглошлайф отваряш батерията е тривиална, исках да опитам да заменя телата в стария ми импакт със свежи ...
Чудя се, колко ли години може да издържи една батерия, и от седене само скапва ли се...или се скапва от циклите заряд-разряд
kozl - майстор
Повреди се перфоратора на 20V. Не ще да държи бургията - изпада. Иначе върти, удар има.
пишман_майстор - майстор
А как е самото застопоряване там? Може да е замърсено просто, едно почистване , смазване и ще се оправи.
essenov - специалист
Четки за малкия виброшлайф от къде мога да си купя?
ben84 - специалист
ср юли 03, 2019 9:50 pmessenov написа:
Четки за малкия виброшлайф от къде мога да си купя?
Вземаш им размерите и търсиш из онлайн магазините. Имат всякакви.
Иначе доколкото знам, "оригинални" не се предлагат.
ky-kyy - майстор
ср юли 03, 2019 9:50 pmessenov написа:
Четки за малкия виброшлайф от къде мога да си купя?
Преди време, се убих да търся за малкия ъглошлайф....Накрая намерих някакви близки по размер, блекенддекерски мисля, с шкурката ги поизтърках и така :)
mgbagera - специалист
Някои има ли впечатления от машинката за подстригване и бръснене (май се водеше all in one) ?
В брошурата не я видях. Там има само за подстригване.
yanko78 - специалист
Някакви впечатления от водоструйката която ще се продава идната седмеца? Достатъчно силна ли е за кола, пране на килими и евентуално да се мият тераси пътеки дворни?

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: