Нека намерим най-тънките цени.
hakama - специалист
съб юли 20, 2019 2:36 pmшоп написа:
съб юли 20, 2019 2:31 pmhakama написа:
MAnesman струват ли си (или и те са Китай вече).

Ако се занимавате с финна механика и оптика си заслужава :-D
максимум - моделизъм (някой ден). :idea:
ПП: То пък само в онлайн магазини само се продават... не може да го види/пипне човек :D
шоп - майстор
За моделизъм и часовникарство става :rolleyes:
kozl - майстор
Като Манесмановото имах - китаец без марка. Изкара ми доста, не за моделизъм, но не и за яки работи, за тях имам друг 4 пъти по-голям китаец. Обаче сега и двата китаеца се скапаха.
В момента ползвам ябълковидното на Лидъл, асъл за дребни и финни работи, то и челюстите му са с гумени маншони- та да не нараняват захванатото. Значи за финни дейности.
Аз в Лидъла свясно менгеме не съм срещал :sad:
hakama - специалист
съб юли 20, 2019 3:17 pmшоп написа:
За моделизъм и часовникарство става :rolleyes:
Стига бе, 2.4кг и ще го ползвам за месингови зъбчатки... баща ми има едно, май е БГ, 50мм макс да е, кило и нещо - що години държи вече.
В столичен магазин предлага ли се?
Lutchezar - майстор
За София, в новия Лидъл до театър София има 5-6 броя стеги по 18 лева. Някаква по-стара партида са по номер, но си личи че не са ползвани.
Прикачен файл:
parkside-klemm-und-saegeschiene-pss-1-c2-zoom.jpg
parkside-klemm-und-saegeschiene-pss-1-c2-zoom.jpg (31.4 KиБ) Видяна 2041 пъти
kr1100 - майстор
[quote=hakama MAnesman струват ли си (или и те са Китай вече).
[/quote]
И е Mannesmann
Поне от 2007 г са китайци.
nikolson - майстор
Този Манесман си продава китайци отначало. Пълното име на тази фирма е Братя Манесман. Познатата по име фирма се занимава с металургия и няма друго общо с тази фирма, освен името.
Циркуляра с изтегляне дали си заслужава?
По-голям е от предишните предложения в Lidl, с по-мощен двигател но и по-висока цена :mrgreen:
Ще се използва предимно за первази, дървени дъски(парапети), изцяло хоби натоварване, повтаряемата му точност би била от голямо значение.
За подобна сума ми предлагат и употребявано МЕТАБО KGS216M, запазено, но все пак употребявано.
Lutchezar - майстор
Ако циркуляра е PKZS 2000 A1, на който доста прилича, а има такъв обявен в белгийския лидъл https://www.lidl-shop.be/fr-BE/PARKSIDE ... p100254042, има клипчета при търсене с Гугъл.
чет юли 25, 2019 9:16 amLutchezar написа:
Ако циркуляра е PKZS 2000 A1, на който доста прилича, а има такъв обявен в белгийския лидъл https://www.lidl-shop.be/fr-BE/PARKSIDE ... p100254042, има клипчета при търсене с Гугъл.
Излиза че е MPKZ 2000 A1, което би трябвало да е произведено от Scheppach. Ще го погледна в магазина :partyman:

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: