Нека намерим най-тънките цени.
npace - специалист
чет окт 17, 2019 12:01 pmky-kyy написа:
Мен леко ме притеснява матряла, от който е сделан сапа и двете кила на брадвата...
Словенски производител, дръжка от ясен:
https://el-mashini.bg/product/4535/brad ... g-tks.html
dpp - специалист
С 2 кила брадва..бая има да блъскаш и да отскача..Еле ако са някой криви цер-дърва! :lol:
plamen6703 - майстор
Дърва не се цепят със сила, а с чалъм, косенето с ръчна коса също се коси с чалъм. Който му е слаб акъла ще блъска цял ден и с 2 кг. брадва и с по-тежка и освен накрая да счупи сапа друго няма да свърши.
Ако материала на брадвата е като материала на чука, значи пари на вятъра хвърлени. Чука от преди около две години, като го напънах на работа и почна да се люспи челото, за тия пари толкова! :partyman:
DMN - майстор
Не съм спец по брадвите, но от баща си знам, че остра брадва дърва не цепи(и е така).
Според мен и доколкото съм цепил дърва, брадвата за цепене си иска и тежест.
Ако е за отсичане на клонки, сечене на по-леки неща и т.н.,и е добре наточена...леката брадва е по-удобна за работа с една ръка.
Всяка работа си иска инструмента.
:partyman:
muhala - майстор
При Бушона (официалния сервиз на Парксайд) една батерия като тази струваше пак толкова пари 2015 година. Не си заслужава упражнението. Аз имам 14 волтовия винтоверт и не го жаля изобщо. 4 години батерията не е мръднала. Като се скапе - нова.
вт окт 15, 2019 10:34 pmPassa написа:
...
Сложих Панасоници- Японски. 2900 милиампера. Върти екстра. 45 лева се върза батерията. Запоявах ги с 100 ватов и фосфорна к-на.
Разкъсах заварките с тънко-усти клещи. Издърпвайки ги. Така се запазиха пластините.
...
Passa - специалист
чет окт 17, 2019 10:49 pmmuhala написа:
При Бушона (официалния сервиз на Парксайд) една батерия като тази струваше пак толкова пари 2015 година. Не си заслужава упражнението. Аз имам 14 волтовия винтоверт и не го жаля изобщо. 4 години батерията не е мръднала. Като се скапе - нова.
вт окт 15, 2019 10:34 pmPassa написа:
...
Сложих Панасоници- Японски. 2900 милиампера. Върти екстра. 45 лева се върза батерията. Запоявах ги с 100 ватов и фосфорна к-на.
Разкъсах заварките с тънко-усти клещи. Издърпвайки ги. Така се запазиха пластините.
...
Въпрос на предпочитания, експериментиране и желание.

Също тъка тези батерии излизат от предлаганата гамата на Бушона понеже са стар модел. Имам и други батерии на Гризли купувани от Лидл де които също изобщо не се предлагат от нашият Бушон.
Така че за мене си заслужава отвсякъде този тип гимнастика. Дори само заради това да знам как може да запоя Литиева клетка за метална пластина без да я прегрея.

Бушона се ориентира към предлагане на най новите продукти и зарежда само от тях основно. Сега са модерни батериите от серията Х20 тим...... Утре ще са други и тнт.
reg.s - напреднал
Момци помагайте. Трябва ми маркуч за отпушване на канали за Parkside водоструйка. На времето като купувах водоструйката не ми се даваха още пари за такова нещо и бях решил, че следващият път като го пуснат ще си го взема, но така и не съм виждал повече. Някой ако знае как и от къде мога да се сдобия с такъв маркуч или има за продаване ще съм благодарен да сподели.
kr1100 - майстор
чет окт 31, 2019 9:35 amreg.s написа:
Момци помагайте. Трябва ми маркуч за отпушване на канали за Parkside водоструйка. Някой ако знае как и от къде мога да се сдобия с такъв маркуч или има за продаване ще съм благодарен да сподели.
Обади се на дадения им телефон и питай. Ако има ще ти го доставят в удобен за тебе ЛИДЛ м-н
Lutchezar - майстор
чет окт 31, 2019 11:21 amkr1100 написа:
чет окт 31, 2019 9:35 amreg.s написа:
Момци помагайте. Трябва ми маркуч за отпушване на канали за Parkside водоструйка. Някой ако знае как и от къде мога да се сдобия с такъв маркуч или има за продаване ще съм благодарен да сподели.
Обади се на дадения им телефон и питай. Ако има ще ти го доставят в удобен за тебе ЛИДЛ м-н
Това май важи само за текущи продажби.

За стари промоции може да го виждаш, но те ти казват че го няма, явно нямат база с това кой не продаден артикул е още в магазин или склад.
plamen6703 - майстор
Дори да имат в други магазини не се прави трансфер на такива артикули! :partyman:

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: