Нека намерим най-тънките цени.
k_garchev - специалист
Миналата година купих същото зеге.Много добра машина.В същност в началото останах много разочарован.Каквото и да правех режеше на криво и много ме дразнеше.Смених няколко ножчета,но все лидълски и проблема си оставаше.После купих ножове Бош и всичко си дойде на мястото.Сега вече сем много доволен машината.Наистина е малко тежка.
muhala - майстор
Ето аз какво направих със зегето
gibson58 - специалист
Сега в Лидл са пуснали 750ватова ударна машинка,но живея в панелка и се зачудих дали ще може да пробива в бетона (който е най -мек през уикенда ;) )?
То на хртия е ясно ,че ще пробива,но в действителност дали ще върши работа е въпросът?
Снимал съм и характеристиките,ако това ще помогне.
Изображение
Andri01 - майстор
Да,но само в неделя. :)
plamen6703 - майстор
пон ное 04, 2019 2:53 pmgibson58 написа:
Сега в Лидл са пуснали 750ватова ударна машинка,но живея в панелка и се зачудих дали ще може да пробива в бетона (който е най -мек през уикенда ;) )?
То на хртия е ясно ,че ще пробива,но в действителност дали ще върши работа е въпросът?
Снимал съм и характеристиките,ако това ще помогне.
Изображение
От предната седмица видях, че са пуснали бормашина. Писали са ударна, че да става алъш-вериш, за картина на панелна стена може да разчиташ на нея, но за друго в панела ще останеш разочарован :wink: ! :partyman:
npace - специалист
viewtopic.php?f=57&t=60385&start=1950
пет ное 01, 2019 10:47 amvitorio83 написа:
Аз чакам да пуснат винтоверт,между другото имам перфоратор закупен август,но само кърти, не иска да върти бургията и ще го връщам.
gibson58 - специалист
Ясно,както и предполагах не става,мерси за мненията.
radius - майстор
пон ное 04, 2019 2:53 pmgibson58 написа:
да пробива в бетона (който е най -мек през уикенда ;) )?
:lol: :lol: :lol: =D> :lol: :lol:
Virtex - майстор
Хайде народе, 3 страници и ще има нова тема :)

Нещо не се развива като преди темата, всеки или си е купил всичко или няма интересни неща.
EDI - майстор
Чолев го нема и темата вехне. :lol:

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: