Нека намерим най-тънките цени.
plamen6703 - майстор
От чисто любопитство ми се иска да видя такъв етикет, но със сигурност от Румъния са само роторите.
Всъщност в това няма нищо лошо, производствата сега са такива, че на едно място правят едни части, на друго място други части, на трето сглобяват... Като цяло е важен крайният продукт да е качествен и в интерес на истината Макита са известни с качествената си техника на пазара! :partyman:
EDI - майстор
Макита съм я зачеркнал отдавна от списъка.От две машини- две греди, стига ми, долнопробна си е техниката, ще знаете.
Chefo77 - майстор
Абе не че темата е за Макита, ама Еди - да не си ял хурката от някое менте, че някой да се изкаже така за Макита ... си е странно :wink:
jekasus - майстор
Никога няма да има доволни :-D
Ония Ейнхел, за който писах има умряло зарядно - 4 часа да чакаш зареждането...
бързото, си е бързо :-D
От година имам 125 ъглошлайф на Райдър, винаги е работил на низки обороти/1,2,3/ без да имам никакви претенции/ затова го вземах/, скоро го пробвах на шестица - ташак работа.
Макита е много добър избор при малките ъглошлайфове в евтин ценови раздел, Бош и те.
koveslav - майстор
Ще снимам етикет на "румънка".И двете производства са страшно издръжливи,спор няма.Имах случай при сваляне на стара метална дограма с една машина 125мм да хвърля над 20 диска за рязане за няколко часа и то при сериозна лятна жега.Тези машини нямат прегряване.Като се добавят и най-евтините и винаги налични резервни части на пазара-да ти е кеф смело и "безотговорно" да ги мачкаш от работа тези машини.
koveslav - майстор
Ето едната "румънка".От 2014г е и по свършена работа вече е ветеран.Също на Макита имам отрезна 355мм,зеге,три ъглошлайфа,електрически верижен трион..може и да пропусна нещо.Всички са със стаж,нямам идея коя от тях къде е правена,трябва да погледна,но нямам и забележки.Учудвам се като чуя оплаквания от тази марка.

Прикачен файл

IMG_20191114_221815.jpg
Lutchezar - майстор
Аз под домашна употреба разбирам няколко десетки среза годишно. И тук там да запилиш нещо.
Вие тук изкарате някаква бойна техника направо. Не че не се трупа опит, събирам информация и остава във форума за който търси, но тази експлоатация е далеч от инструментите предлагани от Лидъл.... :partyman:
EDI - майстор
Чефо, и двете машини са япончетата, съвсем чистокръвни.Явно късмета ми е бил такъв, но това не ми попречи да ги отсвиря тотално.Ако седна да изреждам проблемите им, не говоря за дреболии, роман мога да напиша.Както и да е, други марки не умират, дори и след як тормоз.
plamen6703 - майстор
чет ное 14, 2019 10:34 pmkoveslav написа:
Ето едната "румънка".От 2014г е и по свършена работа вече е ветеран.Също на Макита имам отрезна 355мм,зеге,три ъглошлайфа,електрически верижен трион..може и да пропусна нещо.Всички са със стаж,нямам идея коя от тях къде е правена,трябва да погледна,но нямам и забележки.Учудвам се като чуя оплаквания от тази марка.
Благодаря ти, в понеделник ще я покажа на представителят на Макита, който ме наобикаля :) иначе и при мен Макита държат здраво, от преди десетина години имам два винтоверта "8444D" още не са се предали, но са нови батерии. За себе си съм приключил вече с "Бош" няма смисъл да ги правя шампиони с тия скъпи части за поддръжка! :partyman:
Chefo77 - майстор
чет ное 14, 2019 11:06 pmEDI написа:
Чефо, и двете машини са япончетата, съвсем чистокръвни.Явно късмета ми е бил такъв, но това не ми попречи да ги отсвиря тотално.Ако седна да изреждам проблемите им, не говоря за дреболии, роман мога да напиша.Както и да е, други марки не умират, дори и след як тормоз.
За да са япончета, значи са доста висок клас, много малко машини правят там. Що така ... :?

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: