• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
batVenci - специалист
Май всичко вече се прави с по-ниско качество...
mgbagera - специалист
Луничките заслужават ли си и дали са пускани друг път ?
https://www.lidl-service.com/static/164 ... 291_BG.pdf
В момента я няма тази играчка:) в магазините .Въпроса е ,ще ми трябва за непрофесионални дейности ,който я притежава би ли споделил дали си заслужава ,дали е имало някакви проблеми и дали реже точно.Мисля да си правя примерно за вкъщи цветарник за жена ми и други дребни прищявки.Като цена е задоволителна 280-300 лв,дали си заслужава да изчакам да я пуснат в продажба?

Прикачен файл

fullsizeoutput_1110.jpeg
stefanjor - специалист
вт сеп 04, 2018 7:59 amkracode написа:
дали си заслужава да изчакам да я пуснат в продажба?
Ето тук е обсъждан въпросният банциг.
Може би ще намериш нещо полезно.
viewtopic.php?f=57&t=59294&start=160
cholev - майстор
Ако не ти се чака, може да си го купиш от друг магазин същия е само че с 50лв по скъп. Модела е на schepach. Моя екземпляр има някакъв дефект. Какъв точно не мога да разбера. Проблема е, че трудно се настройва лентата. Ако я стегна и пада от ролките. Затова и ползвам с леко по хлабаво натягане, от колкото ми се струва, че е необходимо.
От клиповете по темата не виждам друг да има същия проблем. Иначе върши работа. Последно ползвах с рязане надълго паркетна дъска масив. Твърдо дърво например да отрежеш 1см по дължина. Справя се.

има минимални разлики в дизайна.

schepach:
parkside:
EDI - майстор
По-добре ШЕПАХ БАСА 1
Благодаря за бързите ви мнения.Да ви кажа честно,вчера разглеждах много клипове в you tube точно за двата модела и ги сравнявах.Предимството е да търся в лидъл магазин ,защото пазиш ли си касовата бележка ти връщат парите при проблем на стоката.В гаража си имам 11 куфарчета от там (ходих да ги броя:)Но повечето мнения за качествена машина са за Банциг Scheppach Basa 1,малко е по-скъп ,с по хубав плот и настройки на лентата.Аз съм от Велико Търново и не ми се пазарува от практис и практикер ,защото веднъж ми се наложи да върна водоструийка и не признаха гаранцията и я изхвърлих,заради това съм резервиран към тези "големи"вериги:)Другия вариант е дa поръчвам online от някой сайт,но ще изчакам за още компетентни мнения да видим накъде ще се наклонят везните:)
EDI - майстор
БАСА1 го търси в СУН ЕВРОПА, там е на добра цена.Имат и ленти.
Buliviv - специалист
вт сеп 04, 2018 10:45 amEDI написа:
БАСА1 го търси в СУН ЕВРОПА, там е на добра цена.Имат и ленти.
Както и безплатна доставка.
Относно лентите при тях са някак неестествено скъпи, нямам представа защо.
cholev - майстор
Покрай инструментите, за любителите на червено вино силно силно препоръчвам - унгарското twickel LISZT- -% само сега на умерена цена- върло върло квалитетно.
Утре отивам да изкупя останалите бройки. :razz:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: