Нека намерим най-тънките цени.
Lutchezar - майстор
пет мар 13, 2020 10:41 pmkoveslav написа:
Моята лентоотрезна се оказа с английски щепсел.Реже доста по-право от доста други такива машини,които си купиха мои познати...
Късметлия!
Половината неща са ми от немско, имам и едно холандско, почти всичко има някой проблем с изработката...
Cpk - специалист
Водоструйката Parkside PHD 170 А1 гледам, че е производство на Гризли, та се надявам да е качествена. Като се постопли ще я пробвам.
Относно цената - не намерих никъде за 220 лв. водоструйка с такива показатели и комплект принадлежности.
kr1100 - майстор
нед мар 15, 2020 2:54 pmCpk написа:
Водоструйката Parkside PHD 170 А1 гледам, че е производство на Гризли, та се надявам да е качествена. Като се постопли ще я пробвам.
Относно цената - не намерих никъде за 220 лв. водоструйка с такива показатели и комплект принадлежности.
Много е добра. Слагай предфилтър на входа на водоструйката. Имах 1 я модел - смениха ми го гаранционно 2015г заради повредена турбодюза/ Съчмата се върти по 1 пластмаса - при мен се спика и вместо да се върти струята засяда в някакво положение според пускането. Вс. друго си беш наред. Оттогава съм със следващия модел. Помпата е алуминиева и я пази с предфилтъра / аз сложих пластмасов прозрачен/. Другото , което е пред зимния период източване на водата от помпата -при спряно водоподаване включване за 5-6 сек. да изпръска водата и веднага спиране. При минус и вода в помпата - тя се спуква и теч.
П.П. Има допълнително за купуване въртяща се четка за големи плоскости и маркуч за отпушване на канали
пишман_майстор - майстор
Крис да не е същата, която навремето ми я похвали? Аз я взех тогава, след като ми я препоръча. Много съм доволен , сложих си и филтър както ми каза :) Турбодюзата рядко я ползвам, на джипа ми смъкна лепенките на задния капак . Оттогава само джантите си мия с нея.
Аз не я източвам , но зимата я прибирам в маза в която дори и при минус 20 навън, вътре никога нищо не замръзва.
Cpk - специалист
kr1100 благодаря за съветите. За филтъра - в ютуб ми попадна клип, където препоръчват на лидълските водоструйки да се слагат филтри на керхер. Визуално имаше разлика - керхерските са по-дълги и филтъра е по-ситен.
В Лидъл предлагат и засмукващ маркуч за 24 лв. и доста се двоумих. Ще го мисля по-нататък, ако ми потрябва.
Passa - специалист
Тая Корона събори темата.
Chefo77 - майстор
пет мар 20, 2020 8:24 pmPassa написа:
Тая Корона събори темата.
Нормално - пред всеки Лидл има по 50 човека, пръснати из паркинга. Кой ще се бие по стелажите, като не могат да се срещнат двама ...
Passa - специалист
пет мар 20, 2020 8:28 pmChefo77 написа:
пет мар 20, 2020 8:24 pmPassa написа:
Тая Корона събори темата.
Нормално - пред всеки Лидл има по 50 човека, пръснати из паркинга. Кой ще се бие по стелажите, като не могат да се срещнат двама ...
Да, няма бой, няма Лидл. Аз и за храна не чакам там вече. :)
kozl - майстор
И работното време от 9:00 часа до 20:00 часа. Ами тези де все още са на работа кога да пазаруват в Лидъл-а :?
jekasus - майстор
kozl написа:
Ами тези де все още са на работа кога да пазаруват в Лидъл-а
Какво да се пазарува там освен инструменти? Всичко друго е боклук.
Малки магазини има бол ...

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: