• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
Virtex - майстор
Тема за дискусия на инструменти от Lidl - Parkside, Powerfix, Florabest и други.

Моля участниците да се придържат към основната идея - да се объждат инструменти и уреди само от Lidl. Ако някои има желание да коментира други уреди - нека да го направи в подходящият раздел или вече съществуващи дискусии.

Излишни коментари, обиди и подмятания е желателно да не се правят. Добрият тон е препоръчителен.


Предишни теми :


Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3

Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2

Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix - инструменти?!

Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4

Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 5
Virtex - майстор
Ще има нови "играчки" от сряда, като хората, пропуснали 'битката' за подпори в кауфланд ще имат право на втори шанс в лидл :-D

Интересно jekasus какво ще каже за шлайфмашината и останалите инструменти за гипсокартон :)
fore - майстор
Вечната тема продължава. Интересно кога ще пуснат безчетковият винтоверт с метален патрон и оня 300 нютонов гаиковерт захранван от запалката и с батерия на 12в.
Обаче винтоверта е без удар мисля.
И аз се здобих с 18в батерия на 4 а/ч. Действително върти по бързо и флекса и перфоратора. Тока е по голям. Като цена на 65 ли беше в Лидл ?
batVenci - специалист
По интересно е кога ще пуснат 400 Нм гайковерт с 20 Волтова батерия...
atanasov2004 - специалист
Тая болест няма край :-D Моля за компетентно мнение за менгемето...мисля като второ за гаража в града. Благодаря!
fore - майстор
Китайски чупливо.
Аз бих купил единствено българско. Има ги в Ташев и Галвинг.
stefanjor - специалист
чет авг 30, 2018 10:25 amatanasov2004 написа:
Тая болест няма край :-D Моля за компетентно мнение за менгемето...мисля като второ за гаража в града. Благодаря!
Имам същото, но от Кауфланд.
За парите и моите любителски цели е супер.
Стабилно е, държи здраво и си тежи на мястото :)
cat - специалист
Компетентно отговарям за менгемето , имам такова от 4 или 5 години монтирано върху пън да мога да си го разнасям , стойката която служи да въртене на менгемето се счупи бързо обаче аз то ползвах и за ьорс тогава ,иначе до ден днешен менгемето си е здраво и си бачкам на него дори и под навеса . Общо взето не е лошо за тия пари бива .
Гост - специалист
чет авг 30, 2018 8:45 amfore написа:
И аз се здобих с 18в батерия на 4 а/ч. Действително върти по бързо и флекса и перфоратора. Тока е по голям. Като цена на 65 ли беше в Лидл ?
Значи слагаш 18 -волтова батерия на машинка, която е за 20 -волтови батерии и си пасват?
Мисля, че 4 A/h батериите (20V) бяха на 55 лв.
jekasus - майстор
Гост написа:
Значи слагаш 18 -волтова батерия на машинка, която е за 20 -волтови батерии и си пасват?
Старите 18V и 20V си пасват, когато "убих" мотора на моя 20V, просто си купих в Базара боди 18V за 25лв.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: