Нека намерим най-тънките цени.
пишман_майстор - майстор
Отрезната не ми хваща око, прекалено бързо ще свършва кап. на рязане, инак дискове се намират . Малка, слаба, с малък диск, в унисон е, с предлаганите им телчарки, електрожени и т.н.
Компресорчето с 50л обем си е плюс, въпреки, че при боядисване ще е на нивото на по-малкия му събрат с 24/25л бутилка. Т.е. ще работи почти непрекъснато. Оскъпяването му с над 50% спрямо по-малките, не е прийом само на Парксайд, почти всички от този клас са така.
cholev - майстор
Плазмореза на кутията пише макс ток консумация 25А и 8А от компресора та 33А. А мрежата до работилницата е 16А или 25А (не помня). Верно че 40А за рязане се ползва редко. (правилото е 4А на 1мм за желязо) така може и да няма проблем- ще видим
Virtex - майстор
вт фев 12, 2019 11:02 pmcholev написа:
Аз за сега най вероятно ще се въздържа.
Както всички знаем - това няма как да стане :-D :-D

Имаше ли бой за великите плазми ?
cholev - майстор
чет фев 21, 2019 9:42 amVirtex написа:
вт фев 12, 2019 11:02 pmcholev написа:
Аз за сега най вероятно ще се въздържа.
Както всички знаем - това няма как да стане :-D :-D

Имаше ли бой за великите плазми ?
Бой нямаше. Имаше 3 броя- една за мене.
Иначе да прав си- мислех да не взимам, но се сетих, че върнак аку шлайфа за 260лв и те така- добавих малко и готово :-D
Разгледах по тубата и лека полека се навих. Може да режеш произволни фигури, а и нали сме хоби- нова машина с нови възможности :)
KPAHK - помощник
Някой да сподели нещо повече за компресора?
fore - майстор
Ми нали писахме за този компресор и преди и сега.
Какво повече да напишеме. Работи със сгъстен въздух.....
zz_stefanov - майстор
Много обичам въпросите в тази тема - "какво ще кажете за това което го пускат следващата седмица"
Кой е тоя дето ще каже нещо истинско, след като още стоката не е купена от никого.
Само не ми казвайте - имаше го и миналата година, щото тези от тази, по дефолт, са по калпави от миналогодишните :)
KPAHK - помощник
чет фев 21, 2019 12:20 pmfore написа:
Ми нали писахме за този компресор и преди и сега.
Какво повече да напишеме. Работи със сгъстен въздух.....
Не ме разбирайте погрешно, но 6-7 страници назад има точно едно мнение не носещо в себе си никаква информация. Когато се търси през телефон от магазина е малко трудно да се преровят 6 теми с по над 100 страници всяка за да се издирят стари мнения.

Айде да попитам нещо по-конкретно:

1. Мисля, че за първи път пускат 50л. компресор, поне аз не съм мяркал преди това. Прав ли съм?
2. Из немският Лидъл бях мяркал 50л. двубутален компресор - пускан ли е такъв в България?
3. Ако - ДА - дали има шанс пак да се появи?
4. Ако е пускан каква му е била цената?
fore - майстор
Не си прав.
Пускан е веднъж преди година. Еднобутален е.
Двубуталният е към 400 лева и тук не е пускан.

Другото го написах преди две три страаници.
10 бара, 50 литра. Ще захранва добре и едночуковият гайковерт. Мисля беше по модел и производство на Енхел.
Какво повече искаш за тези пари !
monster18 - специалист
Като за начало имам добри впечатления за шлайфа не знам какво разбирате под хубав но сутринта във 8 часа от нашия лидъл се изкупиха всички шлайфове ;)

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: