Нека намерим най-тънките цени.
fore - майстор
Да, през решетката се виждат радиатори, а не траф......

Изображение

Боя може да започне сега........ :lol:
agj - майстор
чет май 02, 2019 10:47 pmcholev написа:
чет май 02, 2019 7:05 pmagj написа:
...Поне от клиповете които прегледах .... нещата са трагични!Но поне пък става здраво..
Виждаме, че ти е интересно щом и куп клипове си прегледал. Ами включвай се и ти към групата с една лидълска телчарка :-D (тайно - нема да те издадеме на никой :lol: )
Още утре,рано на зарана съм на опашка :lol:
Andri01 - майстор
Браво,най-после влезе в правия път. Хайде ,ще се видим там - аз ще взема поне още 2-3 бр,че да има и за внуците =D> :partyman:
agj - майстор
чет май 02, 2019 11:28 pmben84 написа:
Имам леки подозрения, че не е безстепенно а е ПК :partyman:
Като на печките :-D
Ако трябва да бъдем сериозни - май наистина си прав, ключа за регулиране на напрежението е 7 степенен ,а само подаването на телта е с потенциометър !
В Lidl Service има инструкция за експлоатация ,за жалост само на английски ,немски и френски.Там се говори че заваръчния ток се настройва с rotaryswitch!А параметрите са отчайващи , също като на предната машина - 10% ПВ но не на максималните 120Ам. а на 90...
.Welding current I2: 25–120 A
Duty cycle X: 10 % at 90 A
welding current,
60 % at 49 A
welding curren

Теглото:
Weight: 13.50 kg
Според мен всички индикации сочат че чудото отново е трансформаторно !Ако беше инвертор -задължително щеше да е написано в началото ....
А това че в инструкцията не е предвиден български, ме води на мисълта че тази супер машина :lol:, не е предвидена за продажба у нас, и българските колекционери на лидълска техника няма да имат щастието да я притежават ! :razz:
gnt69 - майстор
пет май 03, 2019 10:58 amgogo7777 написа:
пет май 03, 2019 8:50 amAndri01 написа:
Браво,най-после влезе в правия път. Хайде ,ще се видим там - аз ще взема поне още 2-3 бр,че да има и за внуците =D> :partyman:
Всички ще влязат в правия път......Това е целта!!! От ден на ден все по-лесно става. :lol:
Списъци като едно време за Симсончетата ще правим ли или само ще чакаме. :partyman:
gogo7777 - майстор
Списъци!!!?.....пръв взима Чолев, за другите според потеклото и заслугите. За мен няма да има деба :x
gnt69 - майстор
пет май 03, 2019 12:22 pmgogo7777 написа:
Списъци!!!?.....пръв взима Чолев, за другите според потеклото и заслугите. За мен няма да има деба :x
Може и със вноски и като ти излезе реда вземаш, като леките автомобили в комунизма. :partyman:
ky-kyy - майстор
Ииииии,,,баси :?
zz_stefanov - майстор
чет май 02, 2019 11:30 pmfore написа:
Да, през решетката се виждат радиатори, а не траф......

Изображение

Боя може да започне сега........ :lol:
Тия са изтървали мострата и са я заснели с огъната ламарина в края.
Какво излезе,че радиаторът вероятно е на регулатора на скоростта на телта :)
gogo7777 - майстор
пет май 03, 2019 7:31 pmzz_stefanov написа:
.....Тия са изтървали мострата и са я заснели с огъната ламарина в края.
Все пак това е мостраТА, обиколила е света. Може някой без да иска да и е набил шута....от КЕФ :lol:

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: