Нека намерим най-тънките цени.
Andri01 - майстор
:shock: И що са те вързали ?Не си слушкала ,така ли? :? :partyman:
zz_stefanov - майстор
пон юли 15, 2019 4:14 pmn_a написа:
нед юли 14, 2019 9:46 amzz_stefanov написа:
нед юли 14, 2019 8:33 amnikolson написа:

С ухо, шегел и т.н. Но, както е писал Геренски, връзват си гащите, защото не е сертифицирано.
Ясни са ми сертифицираните въжета и оборудване. Имам един спелеолог в семейството. :)
Проссто се бъзикам с лидъл, защото на реклами всичко им е супер дупер, става за всичко, с тоя продукт ще станеш герой в гаража... , а като им отвориш кутията и започват ограниченията, за да са си вързали гащите.
Търсите под вола теле. Туй въже става за много неща
Пише че не е за динамичен товар, туй вързаното ако се размърда... :-D
DeyanS - специалист
Привет! Имам пасатор, закупен от Лидл, преди няколко години. На долния накрайник, този с ножа (не двигателя), явно някаква част, "стопер" или нещо подобно се е счупила, та в момента металната ос се движи свободно. Съответно когато захвана двете части, металната ос, с ножа, не може да влезе и да се закрепи в гнездото, което се задвижва от двигателя. В резултат имам работещ двигател, но невъртящ се нож. Много се надявам да съм успял да го обясня разбираемо. На някой друг случвало ли му се е подобно нещо, поправимо ли е, или продават ли цели такива накрайници, подходящи за този пасатор, или целия пасатор да го пиша са части?
Andri01 - майстор
Ако е гаранционен,пращай го в София в сервиз"Бушона". Те са към Лидл.
iliya_i - майстор
Имах подобен проблем с друга куча марка пасатор. Нищо не беше счупено. Просто си излязло от мястото. Разглобих, сглоби и още се ползва. Успех!
Chefo77 - майстор
вт юли 16, 2019 5:25 pmAndri01 написа:
Ако е гаранционен,пращай го в София в сервиз"Бушона". Те са към Лидл.
Нищо да не праща никъде! В магазин Лидл, с документ за покупка, са длъжни да му приемат стоката и да я разпращат където си искат.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт юли 16, 2019 4:36 pmDeyanS написа:
Привет! Имам пасатор, закупен от Лидл, преди няколко години. На долния накрайник, този с ножа (не двигателя), явно някаква част, "стопер" или нещо подобно се е счупила, та в момента металната ос се движи свободно. Съответно когато захвана двете части, металната ос, с ножа, не може да влезе и да се закрепи в гнездото, което се задвижва от двигателя. В резултат имам работещ двигател, но невъртящ се нож. Много се надявам да съм успял да го обясня разбираемо. На някой друг случвало ли му се е подобно нещо, поправимо ли е, или продават ли цели такива накрайници, подходящи за този пасатор, или целия пасатор да го пиша са части?
Аз не те разбрах. Дай снимка. Ако е гаранционен, с касовата бележка в Лидл. Вероятно ще ти върнат парите
cholev - майстор
Някой има ли аку перфораторите 12в и 20в от старите, които не са Х20. Подозирах отдавна, че 20в не е наред-слаб удар. Ама без сравнение. :? Сега в сравнение с 12в мога да кажа- 12в е абсолютна ламя, а 20в с удар на 80годишна баба. Дали, ако е в гаранция може да се върне с предлог: липсва адекватен удар?- иначе си върти, ама не знам удара по дизайн ли е толкова слаб или има проблем.
Днес с ламята 12в и 4ач пробих 40 отвора в бетон 6мм и около 50-60мм дълбочина в една плоча- таван преди да издъхне батерията. Оставаха ми още 6 отвора и пробвах с 20в. Ц-нема никой. Турих на 12в друга батерия 2ач и довърших.
12в перфоратора е нумбер ван. Лек, ергономичен и чудесно пробиващ. Е позагря накрая, но 40 отвора в бетон са си 40 отвора :)
jekasus - майстор
cholev написа:
Ц-нема никой.
Като батерията отива на "червено", удара, и той отива там.
Той и моя нещо почна да се лигави, ама няма да го връщам.
cholev - майстор
ср юли 17, 2019 9:21 pmjekasus написа:
cholev написа:
Ц-нема никой.
Като батерията отива на "червено", удара, и той отива там.
Той и моя нещо почна да се лигави, ама няма да го връщам.
Е не. На 20в батерията си беше заредена, но работи като бормашина с удар. Еле еле. А 12в млати здраво до последно. Силно го препоръчвам
Ще го разглобя 20в да видя, какъв му е случая
.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: