• 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
пишман_майстор - майстор
king82 написа:
Много беше неудобен за държане. Както се държи ъглошлайф.
Въобще дори не е като да се държи ъглошлайф, това зеге ще е адски неудобно, ръката не може да обхване корпуса отдолу , а се държи някак си странично, все едно кутия държиш. Ще уморява ръката и воденето му ще е свързано с компромиси.
Virtex - майстор
Някои помни ли предишните цени за тези неща:
1. Правия шлайф
2. работната стойка
3. гаечните ключове с тресчотки
KingLin - майстор
Virtex написа:
Някои помни ли предишните цени за тези неща:
1. Правия шлайф
2. работната стойка
3. гаечните ключове с тресчотки
Стойката е със старата цена. Другите не знам.
batVenci - специалист
Ключовете с тресчотка винаги са били на 25 лв. Сега на 22 лв. Но лятото ги пуснаха на 20 лв...
cholev - майстор
пет дек 14, 2018 4:58 pmking82 написа:
..
Бях взел това зеге, но кабелния вариант. Много беше неудобен за държане. Както се държи ъглошлайф. Въртях го, мъчих го два дена и го върнах. Категорично неудобно зеге.
Италианеца е на друго мнение. Ако се доредя в понеделник ще споделя
nautilus33 - майстор
За оберфрезата някакви мнения? И колко често я пускат, понеже мисля тази година за втори път я има? Питам защото ми хареса като цена, но тъй като няма да я ползвам в следващата година, мисля да я купя по-нататък, яко я пускат често.
Virtex - майстор
пет дек 14, 2018 8:38 pmcholev написа:
Италианеца е на друго мнение. Ако се доредя в понеделник ще споделя
Кой е италианеца ? Освен французина и друг ли има на сцената ? И другото - надали ще има такъв наплив за зегето.
пет дек 14, 2018 8:46 pmnautilus33 написа:
За оберфрезата някакви мнения? И колко често я пускат, понеже мисля тази година за втори път я има? Питам защото ми хареса като цена, но тъй като няма да я ползвам в следващата година, мисля да я купя по-нататък, яко я пускат често.
пускат я относително често, може би 3-4 пъти. Чолев може да каже ако ги следи. Въпроса е да не вдигнат цената, както обикновено правят.
radius - майстор
Чолев, ти сериозно ли вярваш, че тоя брикет ще е удобен :lol:
Все се чудя за какво си ползваш 118-те лидълски еднодневки. Не ти прилича на XM-a.
Chefo77 - майстор
пет дек 14, 2018 5:30 pmпишман_майстор написа:
king82 написа:
Много беше неудобен за държане. Както се държи ъглошлайф.
Въобще дори не е като да се държи ъглошлайф, това зеге ще е адски неудобно, ръката не може да обхване корпуса отдолу , а се държи някак си странично, все едно кутия държиш. Ще уморява ръката и воденето му ще е свързано с компромиси.
Всъщност - и двамата говорите със задниците си. Този ТИП зегета са много удобни за държане, много по-малко натоварват ръката при криволинейно рязане. Казвам го като човек, имащ зад гърба си километри срезове с този ТИП машини, не като някой, който е гледал клипове, изказва предположения или веднъж е пробвал такова.
Второ - между двете зегета няма нищо общо - нито в размера, нито в каквото и да е друго, освен донякъде визията. Имам 10.8 на Бош, държи се и се работи буквално с два пръста. Как ще е лидлската (подозирам) чекия няма как да знам. Но като знам как Боша прави на п*тка и парцали 4 ач батерия, ще ми е интересно какво ще сътвори лидлското с недъгавите за малко по-сериозно натоварване 1.5 или 2 ач. Предполагам същото, каквото прави и комарът (малкото шлайфче) или циркулярчето на 85 мм, без значение какво казва Чолев по въпроса. :wink:
jekasus - майстор
Точно тоя захват ми пасва за ръка.
Но няма да си купувам, понеже си имам зеге, към което нямам притенции за качество на реза.
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: