• 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
fore - майстор
Virtex не му се пъни на Чолката.
Вече имам чувство че е рекламно лице на Лидл или работи в някой от магазините в Перник.

Чак ме е яд че не съм се родил в Перник, да си купувам от тамушният Лидл само най качествената техника която продават там в цяла Европа.

А истината е че Лидлските инструменти ползвани интензивно в голямо производство ще изкарат няколко дена.

За домашни нужди и за майстори работещи допълнително след работа са ОК, но до там.

Просто видях на какво приличат Бошовете, Спаркитата, Хускварната и тнт ползвани интензивно по покривите във фирмата. Не че няма и неща купувани от Лидл. Подмотва се един настолен шмиргел с водният камък и разни дребни неща още. Но като цяло отговорните инструменти са маркови и ходят пак на ремонт поради износване на четки и експлоатационна амортизация.
Последна промяна от fore на нед дек 09, 2018 8:57 pm, променено общо 1 път.
jekasus - майстор
fore написа:
Просто видях на какво приличат Бошовете, Спаркитата, Хускварната и тнт ползвани интензивно по покривите във фирмата.
Като не е мой инструмент, защо да го пазя?...
Малко се изхвърли, но парксайди ще издържат повечко време...
Погледнах днес Райдер индустриал, интересни цени, но и много интересна гаранция.
Ъглошлайфа 1400 W бая тежи...
Опитват се да се вмъкнат в тесен пазар, където другите продават заради старата слава...
jujo_si - специалист
Въпроса е какво се прави ако поръчаш от Германия и после искаш да го върнеш. Най евтиния куриер е над 50лв (Спиди) въпроса е може ли да се върне в български Лидл
kozl - майстор
нед дек 09, 2018 7:08 pmjekasus написа:
fore написа:
Просто видях на какво приличат Бошовете, Спаркитата, Хускварната и тнт ползвани интензивно по покривите във фирмата.
Като не е мой инструмент, защо да го пазя?...
Нема опазване. Щом и парксайдите вече ги гепват. Та по-дбре с мръснина налепен, отколе безвъзвратно гепен :roll:
acronym - помощник
Айдеее изкупиха немския лидъл.
Bitte beachten Sie:
Leider ist dieser Artikel aufgrund der hohen Nachfrage online bereits ausverkauft.
Аз докато се наканя да си направя акаунт в Габко ..., (че съм свикнал да пазаря директно).

Определено машината е сполучлива, щом се разпродаде като топъл хляб.
EDI - майстор
Виж сега, дали една машина е "сполучлива" става ясно поне след година.Сега се купува на принципа "пуснаха евтини маслини, гледам другите вземат, айде и аз". :lol:
gnt69 - майстор
Ще докарат да задоволят търсенето не се притеснявайте. :partyman:
acronym - помощник
Междувременно, нашите "търговци" в базар и олх, пуснаха офертите - 240лв - ако щеш ... :-D :lol:
EDI - майстор
Майната им, да си ги държат у тях.
ср дек 12, 2018 9:43 amacronym написа:
Айдеее изкупиха немския лидъл.
Bitte beachten Sie:
Leider ist dieser Artikel aufgrund der hohen Nachfrage online bereits ausverkauft.
Аз докато се наканя да си направя акаунт в Габко ..., (че съм свикнал да пазаря директно).

Определено машината е сполучлива, щом се разпродаде като топъл хляб.
Само бормашината,другите са налични.
Преди около месец пуснаха юсб-то за Х20 серията...За часове изчерпан.

Са го гледам в ибея поне вчера го имаше.
За габкото никой не писа закупената машина ще мине ли без мито,ддс?Щот май е на късмет,и ще е с по малка гаранция 2г.
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: