Нека намерим най-тънките цени.
cholev - майстор
ср май 22, 2019 6:24 amzz_stefanov написа:
... Еинхел си направиха серия с универсални батерии и други марки.
Има напредък. Х20 серията какво и е. Инструментите отдавна минаха 10 с 2Ач и 4Ач- даже и прахосмукачка
Явно сега това ще стане с Х12- пускат се куп машини с тази батерия с 2Ач и 4Ач (за сега съм се наточил на рендето)
Не е ясно какво ще стане с перформънса 20в (безчетковите) там като че ли нещата замряха

Х12
nikolson - майстор
Имам неща, купувани от Лидъл, но нито един безжичен инструмент. И се убеждавам, че съм постъпил правилно. Да не говорим за "хитростта им" да продават инструменти, нуждаещи се от по-големи батерии, напр. ъглошлайф, с малки. При ХХХХХ бранд батерия 3 Ач става на всички модели. Същото е с 4-5-6-n Ач им батерии. При консумативите като свредла, да речем, нещата клонят към ЗЛЕ.
Фитилчо - майстор
ср май 22, 2019 9:53 amnikolson написа:
При консумативите като свредла, да речем, нещата клонят към ЗЛЕ.
Зле е комплимент за лидълските бургии, особено ония зенкерните! Направо ако си бях купил пирони, по добре щяха да дупчат, егати боклуците !
radius - майстор
Мале това вярно са ебати боклуците. Като ги гледах в магазина, забелязах че са с 1 канал, викам си сигурно съм изостанал от модата. А те заточени накриво, на конус, абе смях, все едно са от "Зайо Байо".
cholev - майстор
Бургиите за метал в кръглата кутия са много добри (от 1.5мм до 8мм) ; за дърво със СДС+ опашки също
Заабележка. Не съм ги гледал в магазина а ги имам и ползвам :-D
radius - майстор
Забележка, тези зенкерните и аз ги имам и съм ги пробвал и са ужасни, както много лидълски неща.
Акумулаторната коса я взех и пробвах. Понеже не съм ползвал никога, не мога да дам обективно мнение. За единични треви става, дори да са по-дебели, но ако тревата е тип туфа, машинката се зори ( което предполагам е нормално). Успях да наръбя и ощърбя перцата в разни бетончета и др. Отделно си е свинщина с тоя тип машинки - целия ставаш в трева. С това най-трудно ще свикна, щото ако след всяко дооправяне ще трябва да сменям дрехите, няма да се улесня особено.
miro_800 - специалист
Добър вечер,
Колеги, знае ли някой колко е гаранцията на електрическите инструменти в Лидъл
Имам проблем със саблен трион.
nikolov333 - майстор
3г.
miro_800 - специалист
Благодаря!
kozl - майстор
вт май 21, 2019 9:32 pmcholev написа:
вт май 21, 2019 8:37 pmjekasus написа:
...
Virtex написа:
новата им серия. Поредното "чудо"
Това наистина ме дразни...
Споко пичове. Има решение :razz:

Понеже немам време да анализирам клипа, та въпроса ми е:
Само шлицовете ли са проблема за взаимозаменяемост? Как се зареждат батериите :?
Ако има промени в електронните схеми както е при от 18 на 20V батерии, то зареждането трябва да става само в съответното зарядно.
При ъпгрейта на батериите от 18 на 20V разликата е само в капацитета на елементите - от 5 по 1500 mAh на 5 по 2000 mAh. При тези само надписите се различават.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: