Нека намерим най-тънките цени.
zz_stefanov - майстор
съб юли 13, 2019 6:02 pmXpacTa написа:
Да "похваля" въжето, което тази седмица пуснаха - взех това с товароносимост 220кг. Като го разопаковаш отвътре на листчето пише "Не използвайте за детски люлки! Не използвайте за осигуряване на товар! Не е подходящо за динамични натоварвания! Не използвайте за вдигане на товари! Не връзвайте възли..." Е за какво да го ползвам тогава това въже?!? Да се обеся с него ли?

....
Не е трябвало да го разопаковаш, вземаш си една магазинска кукичка за стока и си го държиш да краси стената :)
PS: А и след това което си написал сигурно ще пише, че не е подходящо за бесене. :)
gnt69 - майстор
съб юли 13, 2019 6:58 pmzz_stefanov написа:
съб юли 13, 2019 6:02 pmXpacTa написа:
Не е подходящо за динамични натоварвания!

....
Не е трябвало да го разопаковаш, вземаш си една магазинска кукичка за стока и си го държиш да краси стената :)
PS: А и след това което си написал сигурно ще пише, че не е подходящо за бесене. :)
Сигурно става за бесене ама трябва да скочиш от по нисък стол щото не е за динамични натоварвания.
Аз пък съм доволен от моето, седи си на една кукичка в гаража и ако ми затрябва го знам къде е. Миналата година подавах керемиди с него на един дето се беше качил на покрива, пролетта рязах едни опасно надвиснали клони така че си е въже и трябва да се ползва за неотговорни домашни работи.
Ако ти трябва въже за катерене по скали то си има други магазини с други въжета. :partyman:
kr1100 - майстор
съб юли 13, 2019 6:02 pmXpacTa написа:
Да "похваля" въжето, което тази седмица пуснаха - взех това с товароносимост 220кг. Като го разопаковаш отвътре на листчето пише "Не използвайте за детски люлки! Не използвайте за осигуряване на товар! Не е подходящо за динамични натоварвания! Не използвайте за вдигане на товари! Не връзвайте възли..."
И защо пускаш пост за това ?? Толкова ли е сложно с касовия бон и въжето обратно в магазина - слабо е, не ми върши работа и ти връщат парите.
nikolson - майстор
Въжето е за 220 кг статичен товар.
zz_stefanov - майстор
съб юли 13, 2019 9:36 pmnikolson написа:
Въжето е за 220 кг статичен товар.
Ми без възел как да го натоварим с тея кила. :)
kuger - майстор
Баси, преди година си купих ф 8 въже, пише много здраво, плетено. Направих си полиспаса с него. За 110 кила го дават. Вътре е с прави, неусукани нишки, отвън е плетка. С подобно не от Лидл и ф 16 съм дърпал кола без проблем. Май здраво си вързват гащите.
nikolson - майстор
съб юли 13, 2019 10:36 pmzz_stefanov написа:
съб юли 13, 2019 9:36 pmnikolson написа:
Въжето е за 220 кг статичен товар.
Ми без възел как да го натоварим с тея кила. :)
С ухо, шегел и т.н. Но, както е писал Геренски, връзват си гащите, защото не е сертифицирано.
zz_stefanov - майстор
нед юли 14, 2019 8:33 amnikolson написа:
съб юли 13, 2019 10:36 pmzz_stefanov написа:
съб юли 13, 2019 9:36 pmnikolson написа:
Въжето е за 220 кг статичен товар.
Ми без възел как да го натоварим с тея кила. :)
С ухо, шегел и т.н. Но, както е писал Геренски, връзват си гащите, защото не е сертифицирано.
Ясни са ми сертифицираните въжета и оборудване. Имам един спелеолог в семейството. :)
Проссто се бъзикам с лидъл, защото на реклами всичко им е супер дупер, става за всичко, с тоя продукт ще станеш герой в гаража... , а като им отвориш кутията и започват ограниченията, за да са си вързали гащите.
radius - майстор
съб юли 13, 2019 8:33 pmkr1100 написа:
И защо пускаш пост за това ??
Защото да ни предпази от глупави покупки, а и сам по себе си случая е много пикантен, особено частта с възлите.
:lol:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед юли 14, 2019 9:46 amzz_stefanov написа:
нед юли 14, 2019 8:33 amnikolson написа:
съб юли 13, 2019 10:36 pmzz_stefanov написа:
Ми без възел как да го натоварим с тея кила. :)
С ухо, шегел и т.н. Но, както е писал Геренски, връзват си гащите, защото не е сертифицирано.
Ясни са ми сертифицираните въжета и оборудване. Имам един спелеолог в семейството. :)
Проссто се бъзикам с лидъл, защото на реклами всичко им е супер дупер, става за всичко, с тоя продукт ще станеш герой в гаража... , а като им отвориш кутията и започват ограниченията, за да са си вързали гащите.
Търсите под вола теле. Туй въже става за много неща

Прикачен файл

Japanese bondage rope.jpg Japanese bondage rope

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: