Нека намерим най-тънките цени.
пишман_майстор - майстор
koveslav написа:
Бош също не бих купил никога повече,това пък е абсолютно сигурно.
Стана ми интересно. Защо не Бош? Моите са стари модели, но съм си доволен. Като малък минус е нагласянето във височина ( малко по-мудно става, релсов тип е ) ,но пък няма поддаване встрани , наклона е добре проектиран ( с широка вилка е към основата, захваната отпред и отзад на плочата ) .
Новите съм ги гледал , но не съм проявявал интерес, просто си търся малък с друга концепция циркуляр ( надлъжен мотор, малък диск 160мм до 180мм, с високи обороти ) . Нещо такова , от този род https://www.google.com/search?q=Worm+Dr ... e&ie=UTF-8
aroot - специалист
Здравейте.
Искам съвет за ножчета на мултифункционалата машинка, модела с батерии (ако има значение). От престараване си затрих ножчето със зъбите, т.е. почти не останаха такива.
Питането ми е , от къде мога да си купя тези консумативи, star lock системата на бош съвместима ли, щото гледам брой на дупки май не е еднакъв. Ако не, какво да гледам като параметри или само лидлските вършат работа?
Благодаря предварително
nikolson - майстор
Старлок е съвместна разработка на Бош и Файн, така че стават.
aroot - специалист
пон ное 18, 2019 9:53 amnikolson написа:
Старлок е съвместна разработка на Бош и Файн, така че стават.
Явно се изразих неподходящо.
Star lock системата на Бош, дали е съвместима с моята машинка? Като ги гледам така картинките, силно ме съмнява това.
cholev - майстор
Ако този стар лок е съвместим със по стария вариант на бош значи е съвместим с парксайда.
Обаче на аку мултитула битовете са с прорез. Демек, за да смениш бит без прорез, трябва всеки път да отвърташ болта на главата. А така освобождаваш лоста, махаш старото, слагаш новото и завърташ лоста и си готов. Супер система- една от причината да не ползвам стария ел. мултитул.
пишман_майстор - майстор
Някой да си е купувал реципрочен трион Parkside PERFORMANCE PSSAP 20 Li A1? И ако го има , как реже? Щото шлайфа и циркуляра им като чета коментари тук и в нета, са със слаби показатели, малко зор и спирали . Вече защо е така и къде е причината не знам.
npace - специалист
нед ное 17, 2019 10:58 pmkoveslav написа:
Бош също не бих купил никога повече,това пък е абсолютно сигурно.
И аз не ги много харесвам - хубавите неща са им скъпи, като не всичко скъпо е чак толкова хубаво. А освен хубавото продават и друго. :-D
За части да не говорим.
grizan1980 - специалист
ср ное 20, 2019 11:36 amпишман_майстор написа:
Някой да си е купувал реципрочен трион Parkside PERFORMANCE PSSAP 20 Li A1? И ако го има , как реже? Щото шлайфа и циркуляра им като чета коментари тук и в нета, са със слаби показатели, малко зор и спирали . Вече защо е така и къде е причината не знам.
Ако на сабления трион му казвате реципрочен , аз имам такъв на батерия и доста дръвчета отрязах на село с него.... С голямата батерия няма грижи
Lutchezar - майстор
ср ное 20, 2019 11:36 amпишман_майстор написа:
Някой да си е купувал реципрочен трион Parkside PERFORMANCE PSSAP 20 Li A1?
Тук не е пускан изобщо. Гледам че навсякъде е изчерпан за поръчки. Цена 99.99€
resistbody - майстор
пет ное 22, 2019 5:13 pmLutchezar написа:
ср ное 20, 2019 11:36 amпишман_майстор написа:
Някой да си е купувал реципрочен трион Parkside PERFORMANCE PSSAP 20 Li A1?
Тук не е пускан изобщо. Гледам че навсякъде е изчерпан за поръчки. Цена 99.99€
Има един агент из фб и олх има доста бройки.. вероятно колегата затова пита ...

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: