Нека намерим най-тънките цени.
Гост - специалист
нед яну 19, 2020 8:42 pmvalentino76bs написа:
Не ми се чете назаде....сабления трион бива ли без батерия е на 60 лева?
Бива, та. В продавалника е 90- 100 (пак без батерия)
dido1975 - специалист
Ако някой все още е навит на стационарната бормашина в Лидл, с ел. управление за 400лв - в Емаг в момента се предлагат 2-ва Bosch PBD 40 /от различни продавачи/. Единият е за 489лв.
wscientist - специалист
Здравейте,
Някои да е подменял успешно клетките на 12V батерии за малкото ъглошлайфче PWSA 12-Li A1? Моята се скапа, занесох я в един магазин за електроника, но от там ми казаха, че в платката има интегриран брояч на цикли за зареждане и не се наеха да подменят клетките. Същевременно нова батерия с доставката от Гризли идва твърде скъпо.
cholev - майстор
чет яну 09, 2020 12:52 pmпишман_майстор написа:
.. Да питам и аз . 4 стотака за бормашина "реплика" на Бош ПБД40 ?! Ще ми е чудно ако някой да си я купи , при положение , че в Тръпкови боша е пестин лв . ..
И само аз ли си купих въпросния красавец :lol:

Изображение
dido1975 - специалист
Честито! И на мен ми харесва, но ще изчакам да я пуснат на нормална цена, както в другите държави. За максимум 150€
ср яну 22, 2020 2:31 pmdido1975 написа:
Честито! И на мен ми харесва, но ще изчакам да я пуснат на нормална цена, както в другите държави. За максимум 150€
Късмет тогава.Най-много да свалят 40 лв. след половин година, както правят с другите непродадени стоки.
resistbody - майстор
За тея пари може да се вземе истинска машина пн161 примерно...
miro_800 - специалист
Привет, колеги. Куфарът с тресчотки и накрайници, който пускат утре, става ли за нещо? Някой работил ли е с такъв комплект?
ben84 - специалист
ср яну 22, 2020 7:24 pmresistbody написа:
За тея пари може да се вземе истинска машина пн161 примерно...
Преимуществото на тия машини е, че са мобилни.
Може сам човек да я натовари в колата и да свърши работа на обекта.
Работих с Бош-а. Не ме впечатли особено.
За вкъщи бих предпочел ПН161 :partyman:
cat - специалист
ср яну 22, 2020 7:38 pmmiro_800 написа:
Привет, колеги. Куфарът с тресчотки и накрайници, който пускат утре, става ли за нещо? Някой работил ли е с такъв комплект?
Големият комплект го имам и се ползва редовно хубав е само битчетата ръждясаха та ги смазвах , малкият е със същите вложки и тесчотки предполагам че ще е хубав .

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: