• 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
comunikator - специалист
чет яну 10, 2019 11:48 ammanobg написа:
чет яну 10, 2019 10:35 amcholev написа:
И другата седмица и телта на цена 8лв
Пуснаха ли вече офертата, че не я виждам.

edit:
Видях я, пуснали са го от четвъртък. Ми ако не ми мине котка път, ще се оборудвам.
Ще се жертвам и аз!
manobg - специалист
Предполагам неръждавейка не може да се заварява с това ?

Какви са предимствата на телоподаващия заваръчен апарат пред обикновения инверторен електрожен ?
gogo7777 - майстор
Айде сега.....неръждавейка, глезотии. Трябва да се радвате ако изобщо направите заварка с това чудо на търговската мисъл. Чули-не дочули, поръчали, продали.....и те така.
plamen6703 - майстор
Не очаквайте чудеса от това телоподаващо :-D все пак машината струва колкото струва :wink: За неръждавейка трябва и бутилка с газ, най-добре за неръждавейка е да се ползва ВИГ. Все оборудване, което не се предлага по веригите хранителни магазини :wink: ! :partyman:
stan73 - майстор
Другата събота ще има доста приличен лентов шлайф:
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=19519
cat - специалист
Ако има такава тел за неръждаема стомана що да не заварява , с телоподаващо но не с обсъжаното тук може да се заварява неръждаема стомана ,мед , алуминий . Ако успея да сваря ще си взема една ролка тел да видя как се работи с такава
borchoyor - специалист
Какво ще завари 90амп. телоподаващо и то тва му е макса, сигурно ПВ му е 1% на 90, ако е 90 а не 70ампера, егати фърлените пари и 8 лева за полвин кило тел... Както казва бая ви Ганя, имал си бол пари, платил си или беше фърлил си ги😂
Andri01 - майстор
:lol: :lol: :lol: Разни хора Празни идеали! :lol: :lol:
cholev - майстор
Ножицата и аз си я взех (12в) готино изглежда.
Иначе с инвертора, като правих едни врати с профили 1-1.5мм бая се озорих- с точковане, с допълнителен електрод в шева, горе долу се справих и с тогава си рекох, че под 2мм си трябва нещо друго. Ето защо си взех телчарката. Доволен съм- вече всички дебелини са ми удобни. Е инвертора по ми допада, но под 2мм телчарката е супер. Последната врата от беседката я правих с нея. Епа друго е. 1мм профил без ядове. ток 55А. При този ток, защитатаа никога не задейства.
manobg - специалист
В крайна сметка нали знаете, че ако не ви хареса, ЛИДЛ, за разлика от другите магазини, връщат парите без да се обясняват.
  • 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: