Нека намерим най-тънките цени.
oberst - специалист
По въпроса за импулса, 25-50J е дулната енергия на РСР пневматичните пушки, които се използват за лов примерно в Южна Корея. Придаването на такъв импулс от механичен удар е равносилно на попадението, поради което работното тяло е въздух, за да няма пряк контакт, вкл. и в далеч по-слабите пневматики. Механичен къртач с такава енергия значи, че или машината е оразмерена като ексцентрична преса, или в маркетинговия отдел се надпреварват кой ще напише по-бомбастично число от въздуха. На това нещо ще му повярвам, като му гледам пневматичния цилиндър - https://www.onlinemashini.bg/komplekt-k ... 30-h/35410
cholev - майстор
вт фев 04, 2020 12:48 amoberst написа:
..
Упорито твърдят и в упътването, че е 50J. Такъв импулс с механичен привод, вместо пневматичен значи, че ще се разхвърчат повече парчатии от него, отколокото от това, което троши.
..
Защо па реши че привода е механичен. :shock: Естественно е, че е чрез пневматична помпа (пневматичен ударен механизъм)
oberst - специалист
вт фев 04, 2020 4:55 amvalentino76bs написа:
Модела би ли казал кой е?
По-стар модел и не му помня индекса, но е с характеристики като този - https://www.onlinemashini.bg/karta4-sds ... 36-j-/6390
oberst - специалист
вт фев 04, 2020 9:45 amcholev написа:
Защо па реши че привода е механичен. :shock: Естественно е, че е чрез пневматична помпа (пневматичен ударен механизъм)
Щото да им намериш диаграма на парксайдците е задача с повишена трудност и сам гледам такава на перфоратор. Така че - моя грешка, това си е пневматично.
DMN - майстор
gogosto написа:
Звучи ми подигравателно
Е как пък така го прие? :)
Напротив, писах ти, че си в час, щом си усетил нещо съмнително в тия 50 джаула.
Според мен е или грешка или лъжа, и пак според мен по-вероятно е джаулите да са 5.
:partyman:
gogosto - специалист
вт фев 04, 2020 5:23 pmDMN написа:
gogosto написа:
Звучи ми подигравателно
Е как пък така го прие? :)
Напротив, писах ти, че си в час, щом си усетил нещо съмнително в тия 50 джаула.
Според мен е или грешка или лъжа, и пак според мен по-вероятно е джаулите да са 5.
:partyman:
Нищо не разбирам от джаулите, но най - големия е 15 джаула логично е като ги гледам еднакви на външен вид. Та много голяма разлика в джаулите има нещо съмнително. Ще си чакам перфоратора от 1300вата 5джаула. Може ли да ми кажете на каква цена е, че не го открих? До като почна ремонта дано го пуснат.
valentino76bs - майстор
вт фев 04, 2020 9:46 amoberst написа:
вт фев 04, 2020 4:55 amvalentino76bs написа:
Модела би ли казал кой е?
По-стар модел и не му помня индекса, но е с характеристики като този - https://www.onlinemashini.bg/karta4-sds ... 36-j-/6390
Не случайно питах...силна и тежка макита която след повече работа не знаеш къде се намираш на следващия ден а пък за хоризонтално къртене по добре да се обеся!
Бош може да е кухо име ама 11-та е чудесна машина!!! Реално от всички марки тая 11 най много ми допада!
radius - майстор
Ооо с това бъхтих цял ден на 35С една скала, голяма работа. Само като му чуеш звука, си личи че е направено да не спира.
Трябваше да сляза 20см заради един вкопан резервоар след пречиствателната.
fbr - майстор
Събарях едно стълбище с такова чудо, имах чувството че подскача цялата къща.
kozl - майстор
Повреди се 12V перфоратор и му избега удара :sad:
И тва на 3-тата дупка от чисто нов. Ся се чуда как да му правя рекламация, само винтовръто без батареята, че я ползвам и на винтовръто и на мини флекса или като цяла комплектация :?

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: