Нека намерим най-тънките цени.
kozl - майстор
вт яну 28, 2020 11:24 pmhakama написа:
Лидълското някой има ли го, че не успях да го видя отвътре как е като качество?
Изображение Изображение
На изглед е добро. За работа - рядко го ползвам и не мога да предложа оценка за издръжливост.
А най-много ползвам Rico. Но когато купувах рикото намаше алтернативи и Форс нямаше даже.
ESPACE - майстор
Имам голямото лидълско и е такова менте. Евтиното си е евтино, по груба изработка, личаща си най-вече в покритието и в материала и изработката на битовете. Но и то върши работа де, не съм успял още нищо да счупя, а обичам да въртя с импакт. Лидълското изглежда като Force, много по добра изработка.
aroot - специалист
Да помоля някой, който си вземе рендето да каже 2 думи.
При нас не са пипнати от рафтовете. Повъртях се около тях и аз ги подминах. Не че имам някакви претенции но да не стане самод а го купя и да не върши работа, макар и 2 в годината.
Фенера също не ми грабна окото подминах и него.
Отидох и при комплекта с тресчотките, ама нямаше отворено и така без да го усетя в ръка, не можах да ги прежаля парите..
Lutchezar - майстор
Взимаш и ако не ти харесва връщаш. Това е основният бонус на Лидъл. Та можеш да вземеш, да хванеш да пробваш. Което е по-добре от това да пипнеш отворена бройка в магазина и да си купиш друга. За такива неща често съм отглеждал отвореното, и ако ми харесва си проверявам комплектацията и си го взимам, чудо голямо че някой го е гледал и пипал.
12 V лампичката е готина и много ми хареса, доста практична,лека и свети добре.Взех я най-вече заради батерията да имам резервна ако се наложи.
cholev - майстор
Батериите на фенера и циркуляра са 7/2019
На намеленото ренде 2/2019 (от предната серия). Както каза някой през 6месеца е производството
пишман_майстор - майстор
Рендето го гледах, хубав звук има, но мноого халтави предния плот. Ужас . Оглеждах го да видя има ли някакво решение това. Може и да има вариант , мисля си в/у един, но няма как да съм сигурен дали ще проработи и дали ще е финансово изгодно. Конструктивна недомислица отвсякъде.
Освен да се фиксира "твърдо" на определен размер , примерно половин мм и да си остане там .
С изключение на този проблем , останалото изглежда добре.
nautilus33 - майстор
Някой има ли представа LED лампиона, който пускат за 35лв другата седмица как е? Трябва за стълбището, а там е предвидено за осветление със сензор. Гледам пише, че и за стена става, но не знам сензора тогава как ще лови и къде въобще се намира, защото от снимката не се вижда. Най-вече ме притеснява това, че е 10 вата и не знам дали ще е достатъчно силно. Ако са го пускали и преди и някой го има, ще се радвам да сподели.
grizan1980 - специалист
ср яну 29, 2020 7:29 amkozl написа:
вт яну 28, 2020 11:24 pmhakama написа:
Лидълското някой има ли го, че не успях да го видя отвътре как е като качество?
Изображение Изображение
На изглед е добро. За работа - рядко го ползвам и не мога да предложа оценка за издръжливост.
А най-много ползвам Rico. Но когато купувах рикото намаше алтернативи и Форс нямаше даже.
Аз съм доволен от гедорето , имам го от 3-4 години ..... Доста неща съм развил по колата. Единствено на малката тресчотка и се измъква гумената дръжка.
kozl - майстор
В Лидъла пускат и подходящо лепило - става за тази цел (REPAIR GLUE GEL; POWER GLUE GEL на Pattex) :wink:
grizan1980 написа:
Единствено на малката тресчотка и се измъква гумената дръжка.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: