Нека намерим най-тънките цени.
Lutchezar - майстор
Някой в предните теми твърдеше че дори с водно охлаждане работели доста. Сега остава да разберем с каква вода точно :-D

Трябват ми някакви по-сериозни стеги, тези сега стават ли и добра ли е цената?

Че имам само от бързите с многото пластмаса и там се работи много внимателно, прибираш до макс и тогава стягаш, иначе строших 3 за няма и минута от бързане. Голям съм идиот.
plamen6703 - майстор
Тези не са лидълски, цената е много добра и стягите не са лоши https://profesionalbg.com/index.php?rou ... 0%B3%D0%B0 ! :partyman:
Lutchezar - майстор
пет сеп 13, 2019 6:21 pmplamen6703 написа:
Тези не са лидълски, цената е много добра и стягите не са лоши https://profesionalbg.com/index.php?rou ... 0%B3%D0%B0 ! :partyman:
И другаде съм ги засичал, но нямах мнение, благодаря ще се възползвам.
Последна промяна от Lutchezar на пет сеп 13, 2019 8:19 pm, променено общо 1 път.
Здравейте, някой взимал ли е ексцентършлайфа от Лидл. Как се представя при работа с него. Трябва ми за шлайфане на дървени - маса и врати, една метална печка на дърва, метална пътна врата, и някой път пак така ако се наложи да се шлайфа дърво, метал, мазилка на стени.
EDI - майстор
За бързите - най-първата партида стеги биваха, последните не ги препоръчвам.Счупих две 150 мм за две стягания.Пластмасата под спусъка, играеща ограничител при стягане е тънка и се троши.Ако искаш наистина свестни стеги, вземай Беси, за сега държат качество, но не знам до кога.
Lutchezar - майстор
Да, знам за Беси, но дърводелството ми е в раздел хоби, и месечно гледам да не отделям повече от 200-300 по темата, та освен ако не хвана някое намаление няма как да се класирам. Например на 50% в Бриколаж се сдобих с 2 бързи 90см стеги за под 10 лева всяка. Е, разбрах че са бързи чак когато ги видях в магазина, на сайта са си съвсем нормални, при Лидъл единственото което подвежда понякога в снимките са размерите, въпреки че ги има или на българския, или на немския сайт.
plamen6703 - майстор
Като ходиш по битаците се оглеждай за стари стяги, понякога се намират на смешни цени, тия на снимката съм ги взел миналата година за 30 лв., сигурно имам над 20 бр. такива стяги с различни размери купувани все от битака.


Прикачен файл:
стяги.jpg
Lutchezar - майстор
Това за битака от години е в графата неосъществени идеи...
Иначе чета кой какво взел от битака и от вторичните, ама все не мога да се наканя...
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб сеп 14, 2019 2:54 pmLutchezar написа:
Това за битака от години е в графата неосъществени идеи...
Иначе чета кой какво взел от битака и от вторичните, ама все не мога да се наканя...
Засрами се и се накани :-)
Lutchezar - майстор
пон сеп 16, 2019 3:17 pmn_a написа:
съб сеп 14, 2019 2:54 pmLutchezar написа:
Това за битака от години е в графата неосъществени идеи...
Иначе чета кой какво взел от битака и от вторичните, ама все не мога да се наканя...
Засрами се и се накани :-)
Срам ме е. Само че в събота спах до 12:30, което не се беше случвало от години, а битакът като е отворил съм блаженствал сладко. Това с ранното ставане събота и неделя го мразя.
Да не сме офтопик, в Лидъл видях днес чука с трещотка... Явно чистят складови наличности.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: